utorok - 23. júla, 2024
Naše hriechy, Adam Ďurica uzatvára kapitolu albumu Naše hriechy 2 novými videoklipmi

Adam Ďurica uzatvára kapitolu albumu Naše hriechy 2 novými videoklipmi

Adam Ďurica pripravil na koniec prázdnin ešte 2 videoklipy zo svojho úspešného albumu NAŠE HRIECHY a uzatvára tak jeho kapitolu.

„Videoklipy sme natočili na skladby Každý deň a Von. A bude to taká pomyselná bodka za týmto albumom. I keď sme toto leto  dosť koncertovali,  podarilo sa nám na pár dní dostať do štúdia. Trochu si oddýchnuť od kolotoča cestovania, koncertov. Konečne sme sa s chalanmi stretli, v kľude, kedy sme sa mohli venovať hudbe a nahrávaniu. Začali sme pracovať na nových trackoch. Ale stále som cítil, že sme ešte nevyčerpali všetko, čo sme dali do albumu NAŠE HRIECHY, a tak sme s Lacom Rychtarikom urobili hneď dva videoklipy “  hovorí Adam

Každý deň a Von tak uzatvárajú úspešnú kapitolu v Adamovej tvorbe, ktorú postupne zmapuje aj vo výberovke jeho hitov. Tá je pripravená  na jeseň tohto roka.

„ Nerád by som sa opakoval, ale ako som už veľakrát hovoril, s každým albumom, alebo len piesňou prichádza nová kapitola, nová podoba či poloha, ktorá nás stále niekam posúva. A to je dobre, lebo zostávať pridlho na jednom mieste tiež nie je dobré. Takže na koniec septembra máme už naplánovaný nový singel.“ uzatvára Adam.

 Zdroj: Tomáš Karpel, Universal Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …