pondelok - 22. apríla, 2024

Adam Ďurica zverejnil dátumy svojho turné. Hosťom Mandolína Tour bude Zuzana Smatanová

Jeseň je bohatá na koncertné zážitky. Jedným z nich bude určite aj turné Adama Ďuricu, ktorý so svojou kapelou vyrazí na Mandolína Tour a v desiatich slovenských mestách predstaví svoj nový album, ktorý vyjde už o mesiac.

Adam Ďurica sa momentálne nachádza v štúdiu LVGNC, kde dokončuje svoj dlho očakávaný nový album. Ten vyjde už čoskoro a bude obsahovať 12 skladieb. Spevák však ešte pred jeho vydaním potešil svojich fanúšikov správou o turné, ktoré sa uskutoční v mesiacoch október a november. „Dátumy turné sme ohlásili ešte pred vydaním albumu, pretože nie je na čo čakať. Chcel som, aby moji fanúšikovia vedeli, že pre nich chystám koncerty a aby sa už teraz mohli spolu so mnou tešiť na jeseň,“ prezradil Adam Ďurica.

Turné nesie názov Mandolína Tour a Adam počas neho navštívi 10 slovenských miest vrátane Košíc, Žiliny, Popradu, Humenného, či Nových Zámkov. Úvodný koncert sa uskutoční v Prievidzi a záver bude patriť Bratislave. „Je veľmi ťažké povedať si, kde hrať a kde nehrať, pretože ja chcem svojich fanúšikov navštíviť v každom meste. Zorganizovať koncertné turné je náročné a so svojim tímom na ňom pracujeme už takmer pol roka. Počas prvého turné sa nedá navštíviť všetky mestá, ale už teraz sa teším na jeho pokračovanie, pretože robiť vlastné turné je mojim dlhodobým cieľom,“ raduje sa Adam.

Hosťom celého turné bude Adamova dlhoročná kamarátka a niekoľkonásobná Zlatá slávica Zuzana Smatanová, s ktorou Adam minulý rok naspieval úspešný duet Miesta.

„So Zuzanou sa poznáme z brandže už roky a môžem povedať, že sme si sadli a vždy sa máme o čom porozprávať. Veľmi sa teším, že na turné bude mojim hosťom práve ona, pretože mi do môjho konceptu perfektne zapadá. Našu spoločnú časť programu budeme ešte len pripravovať, ale myslím si, že ak vyberieme hociktorý z jej hitov, bude to pre ľudí skvelý okamih,“ doplnil Adam.

Vstupenky na Mandolína Tour sú už v predaji a fanúšikovia si ich môžu kúpiť na stránke predpredaj.sk.

Adam Ďurica – Mandolína Tour 2015, Adam Ďurica zverejnil dátumy svojho turné. Hosťom Mandolína Tour bude Zuzana Smatanová

17.10. 2015     Prievidza – Dom Kultúry

22.10. 2015     Košice – GES Club

23.110. 2015   Liptovský Mikuláš – Dom kultúry

24.10. 2015     Zvolen – Dom kultúry Podborová

30.10. 2015     Žilina – Dom Odborov

31.10. 2015     Trenčín – Piano Club

6.11.2015        Poprad – Dom kultúry

7.11.2015        Humenné – Divadelná sála Domu kultúry

13.11.2015      Nové Zámky – Dom kultúry

14.11. 2015     Bratislava – Ateliér Babylon

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Sima Magušinová a Zuzana Smatanová, Sima Magušinová a Zuzana Smatanová naspievali spoločnú pieseň Duše divoké

Sima Magušinová a Zuzana Smatanová naspievali spoločnú pieseň Duše divoké

Po skladbe Prichádza pokoj, predstavuje speváčka Sima Magušinová ďalšiu novinku z pripravovaného albumu. Spolu so Zuzkou …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *