sobota - 15. augusta, 2020
Home / Životný štýl / Ako udržať dieťa doma počas pandémie? Otec spravil synovi takýto ponižujúci účes

Ako udržať dieťa doma počas pandémie? Otec spravil synovi takýto ponižujúci účes

Poznáte to, deti..Ťažko je ich niekedy udržať na jednom mieste a to najmä v čase, keď to najviac treba. Ako napríklad v aktuálnom období, keď je už v mnohých krajinách nariadená domáca izolácia ako preventívne opatrenie pred koronavírusom.

 I keď má toto nariadenie svoje opodstatnenie, je prirodzené, že sa neznáša ľahko. A o to zložitejšie je to v prípade, keď máte v domácnosti deti.

Aj istý Filipínec sa snažil udržať svojho syna  čo najviac v domácom prostredí. Ten však jeho príkazy ignoroval, a tak otec vymyslel naozaj originálne riešenie. Vzal do rúk nožnice  a chlapcovi vytvoril ponižujúci účes, ktorý vyzeral ako plešina.

Treba uznať, že tento radikálny krok od jeho otca je zároveň komickým a praktickým riešením. Samotný chlapec sa však nesmeje. Na zverejnených fotografiách vidieť jeho uplakaný výraz, pričom po jeho pravici sa hrdí usmiaty otec.

A ako to už býva, príležitosť si nenechala ujsť ani staršia sestra. Tá totiž fotku zverejnila na sociálnych sieťach  a podelila sa o príbeh s desiatkami tisíc ľudí, ktorí na príspevok reagovali. Čo je ale podstatné, chlapec sa už toľko nepreháňa po uliciach a pred covidom-19, alebo skôr pred hanbou sa drží radšej v domácom prostredí.  Čo hovoríte na takéto “preventívne opatrenie“ vy?

Zdroj: odditycentral.com, mashup.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Pochytá ich všetkých?! 70-ročný deduško loví pokémonov netradičným spôsobom

Dôchodca z Taiwanu už raz zaplnil novinové titulky, keď si pripevnil 9 chytrých telefónov k …