štvrtok - 18. júla, 2024
, Ako udržať dieťa doma počas pandémie? Otec spravil synovi takýto ponižujúci účes

Ako udržať dieťa doma počas pandémie? Otec spravil synovi takýto ponižujúci účes

Poznáte to, deti..Ťažko je ich niekedy udržať na jednom mieste a to najmä v čase, keď to najviac treba. Ako napríklad v aktuálnom období, keď je už v mnohých krajinách nariadená domáca izolácia ako preventívne opatrenie pred koronavírusom.

 I keď má toto nariadenie svoje opodstatnenie, je prirodzené, že sa neznáša ľahko. A o to zložitejšie je to v prípade, keď máte v domácnosti deti.

Aj istý Filipínec sa snažil udržať svojho syna  čo najviac v domácom prostredí. Ten však jeho príkazy ignoroval, a tak otec vymyslel naozaj originálne riešenie. Vzal do rúk nožnice  a chlapcovi vytvoril ponižujúci účes, ktorý vyzeral ako plešina.

, Ako udržať dieťa doma počas pandémie? Otec spravil synovi takýto ponižujúci účes

Treba uznať, že tento radikálny krok od jeho otca je zároveň komickým a praktickým riešením. Samotný chlapec sa však nesmeje. Na zverejnených fotografiách vidieť jeho uplakaný výraz, pričom po jeho pravici sa hrdí usmiaty otec.

, Ako udržať dieťa doma počas pandémie? Otec spravil synovi takýto ponižujúci účes

A ako to už býva, príležitosť si nenechala ujsť ani staršia sestra. Tá totiž fotku zverejnila na sociálnych sieťach  a podelila sa o príbeh s desiatkami tisíc ľudí, ktorí na príspevok reagovali. Čo je ale podstatné, chlapec sa už toľko nepreháňa po uliciach a pred covidom-19, alebo skôr pred hanbou sa drží radšej v domácom prostredí.  Čo hovoríte na takéto “preventívne opatrenie“ vy?

Zdroj: odditycentral.com, mashup.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …