pondelok - 22. apríla, 2024
, Ako znie ABBA v podaní Cher? Vypočujte si prvú ukážku

Ako znie ABBA v podaní Cher? Vypočujte si prvú ukážku

Na toto sa čakalo. Ako znie ABBA v podaní Cher? Speváčka na Twitteri ponúkla ukážku avizovaného albumu, na ktorom nájdete prespievané skladby od legendárnej švédskej kapely.

Ako uviedla Cher, netreba čakať zvuk, na ktorý ste zvyknutí z rokov 70-tych a z originálneho podania, ale speváčka to spravila vo vlastnom štýle. Ako bude znieť pripravovaná kolekcia, to si môžete vypočuť v 30 sekundovej ukážke piesne Gimme! Gimme! Gimme!

https://twitter.com/i/status/1027275335912439809

Veľký hit a veľký hlas. To sa v prvých sekundách mieša s rockovým nástupom a následne s výrazným pop-disco ladením.  Chytľavé už v prvých sekundách. Snáď sa udrží aj naďalej a minimálne fanúšikovia Cher si prídu na svoje. Keby niekto nejakou čudnou náhodou nevedel, ako znie originál tejto skladby, čujte:

Americkú speváčku k vyprodukovaniu tohto albumu inšpirovala spolupráca na hudobnej romantickej komédii Mamma Mia! Here We Go Again, kde si aj zahrala. Okrem toho vo filme odznela aj skladba Fernando. A jedno s druhým viedlo k tomu, aby vznikol rovno celý album, ktorým podala hold kapele ABBA.

Zdroj: Twitter

Mohlo by vás zaujímať: Mamma Mia! Cher naspievala ABBU

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Hnilica, Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Večne usmiaty a vždy pozitívne naladený pesničkár Juraj Hnilica. Aj takýto prívlastok si zaslúžil martinský rodák …