sobota - 13. apríla, 2024
, Mamma Mia! Cher naspievala ABBU

Mamma Mia! Cher naspievala ABBU

Americká speváčka Cher sa ani vo veku 72 rokov na dôchodok nechystá. Jej silný hlas k nám aktuálne dolieha v pokračovaní úspešného muzikálu Mamma Mia! Here we go again, ktoré práve prišlo do našich kín.

V snímke odznie v jej podaní skladba Fernando, čo ju vraj inšpirovalo k tomu, aby nahrala rovno album. „Po skladbe Fernando mi napadlo, že by bolo zábavné nahrať celý album so skladbami skupiny ABBA. Tak som to aj urobila. Nebude to však znieť ako od kapely ABBA, urobím to v inom štýle,“ uviedla dlhonohá speváčka v televíznej šou Today.

V melodickej snímke si Cher zahrala matku 69-ročnej  herečky Meryl Streepovej, ktorá stvárňuje Donnu Sheridanovú. Áno, divné počty, ale vo filme sa dá uhrať všetko.  , Mamma Mia! Cher naspievala ABBU  Tak už len čakať, ako bude znieť ABBA v prevedení takej divy, ako je Cher.

Cher odštartovala svoju kariéru ako sprievodná speváčka, do pozornosti sa však dostala najmä ako jedna z folk rockovej dvojice Sonny & Cher. Veľký úspech získali vďaka kultovej skladbe I Got You Babe z roku 1965. Za vrchol jej kariéry sa označuje vydanie albumu Believe z roku 1998, ktorého titulná skladba sa stala najpredávanejším singlom všetkých čias od ženskej interpretky vo Veľkej Británii. Vydala 25 albumov, ten posledný Closer to the Truth vyšiel v roku 2013.

Zdroj:  youtube/Today, wikipedia

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Zuzana Smatanová, Česko-slovenský duet k filmu o Gumpovi otvára tému psích adopcií

Česko-slovenský duet k filmu o Gumpovi otvára tému psích adopcií

Zuzana Smatanová, Eduard Rovenský a kapela Highland pozvali slovenské známe tváre so svojimi psíkmi do videoklipu k pesničke …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *