sobota - 2. decembra, 2023
, Andy Lou, víťazka Košického zlatého pokladu, zverejnila svoj prvý videoklip

Andy Lou, víťazka Košického zlatého pokladu, zverejnila svoj prvý videoklip

Andy Lou, vlastným menom Andrea Loužecká, je speváčka pochádzajúca z Púchova. Práve teraz prichádza s jej debutovým videoklipom. Po úspešnom pôsobení v Superstar 2020 a víťazstve v autorskej súťaži Košický zlatý poklad 2020 so skladbou Vesmír, nenechala svojich fanúšikov dlho čakať.

Nová skladba Sestry je úprimné poďakovanie a vyjadrenie citov interpretky svojej sestre, ktorú dopĺňa jednoduchý, ale za to výstižný klip. „Aj keď sme úplné iné, každá black potrebuje svoju white, každý yin svoj yang a každý oheň vodu.“ – hovorí Andy. O vizuál sa postaral Ondrej Jurišta, ktorý spojil zábery sestier z ich detstva, spolu so zábermi ako Andy spieva a hrá na gitare. „Myslím si, že prelínanie minulosti a súčasnosti navodzuje pocit nostalgie a vďačnosti, ktorý z tejto skladby cítim.“ – dodal Ondrej

O hudobnú produkciu sa postaral Vincent. Speváčka si do svojho textu nahrala gitaru a spev. O ostatné nástroje, ktoré dodávajú piesni atmosféru a farebnosť, sa postarali profesionálni štúdioví hudobníci. Basgitara – Vincent, saxofón – Matej Klimo, bicie –Atilla Szeiff. „Talentovaná speváčka má krásne hlboké texty. Radosť s ňou spolupracovať. Nahráva one take. Špica!“ – precítil Vincent Andy Lou vydáva pieseň v spolupráci s novozaloženým bratislavským vydavateľstvom Navždy mladí, v ktorom má v pláne aj naďalej zotrvať a tvoriť nové piesne.

Zdroj: Róbert Gajdoš, PR manažér

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

PETRA, PETRA spieva o nešťastnej láske

PETRA spieva o nešťastnej láske

Mladá, krásna a rocková, to je Petra Zubčáková alias PETRA vo svojom novom singli.  …