štvrtok - 13. júna, 2024
, Andy Lou, víťazka Košického zlatého pokladu, zverejnila svoj prvý videoklip

Andy Lou, víťazka Košického zlatého pokladu, zverejnila svoj prvý videoklip

Andy Lou, vlastným menom Andrea Loužecká, je speváčka pochádzajúca z Púchova. Práve teraz prichádza s jej debutovým videoklipom. Po úspešnom pôsobení v Superstar 2020 a víťazstve v autorskej súťaži Košický zlatý poklad 2020 so skladbou Vesmír, nenechala svojich fanúšikov dlho čakať.

Nová skladba Sestry je úprimné poďakovanie a vyjadrenie citov interpretky svojej sestre, ktorú dopĺňa jednoduchý, ale za to výstižný klip. „Aj keď sme úplné iné, každá black potrebuje svoju white, každý yin svoj yang a každý oheň vodu.“ – hovorí Andy. O vizuál sa postaral Ondrej Jurišta, ktorý spojil zábery sestier z ich detstva, spolu so zábermi ako Andy spieva a hrá na gitare. „Myslím si, že prelínanie minulosti a súčasnosti navodzuje pocit nostalgie a vďačnosti, ktorý z tejto skladby cítim.“ – dodal Ondrej

O hudobnú produkciu sa postaral Vincent. Speváčka si do svojho textu nahrala gitaru a spev. O ostatné nástroje, ktoré dodávajú piesni atmosféru a farebnosť, sa postarali profesionálni štúdioví hudobníci. Basgitara – Vincent, saxofón – Matej Klimo, bicie –Atilla Szeiff. „Talentovaná speváčka má krásne hlboké texty. Radosť s ňou spolupracovať. Nahráva one take. Špica!“ – precítil Vincent Andy Lou vydáva pieseň v spolupráci s novozaloženým bratislavským vydavateľstvom Navždy mladí, v ktorom má v pláne aj naďalej zotrvať a tvoriť nové piesne.

Zdroj: Róbert Gajdoš, PR manažér

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Priznáva, že dostať sa z bludného kruhu závislosti mu pomohla aj láska k hudbe. Boli …