piatok - 19. apríla, 2024
, Bilancovanie sezóny slovenských triatlonistov

Bilancovanie sezóny slovenských triatlonistov

V nedeľu, 29. novembra, sa uskutočnilo Slovenskou triatlonovou úniou v Leviciach vyhlasovanie najúspešnejších slovenských športovcov a klubov v uplynulej triatlonovej sezóne. Svoje zastúpenie tu mala aj Žilina.

Pred samotným vyhlásením najúspešnejších slovenských športovcov a klubov v uplynulej triatlonovej sezóne v hoteli Lev v Leviciach sa stretli organizátori najvýznamnejších slovenských triatlonových podujatí medzi ktorými patril aj riaditeľ KPŠ Nereus Žilina a Žilinského triatlonu zároveň Peter Fiabáne. Podujatie Žilinský triatlon sa teší mimoriadnej obľube. Medzi trénermi a športovcami je považované za najlepšie zorganizované triatlonové podujatie na Slovensku.

Vyhlasovania najúspešnejších slovenských športovcov a klubov v uplynulej sezóne sa zúčastnil aj vedúci oddielu triatlonu Klubu plaveckých športov Nereus Žilina Tomáš Jurkovič, ktorý sa môže pýšiť mnohými úspechmi, Mirka Kučerová, ktorá vyhrala Slovenský pohár v duatlone žien, či Cypo Kucera (triatlon), Peter Bulej (kros triatlon) a Maťo Hikanik (zimný triatlon v kategórii mužov) za tretie miesto vo svojich kategóriách. V celkovom hodnotení sa KPŠ Nereus Žilina umiestnil na 5.mieste.

Foto: facebook.com/Žilina – mesto s tvárou

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *