sobota - 16. októbra, 2021
, Bryan Adams chystá „best of“ album. Ponúka aj nový singel

Bryan Adams chystá „best of“ album. Ponúka aj nový singel

Ikonický pesničkár Bryan Adams vydáva nový singel Please Stay, ktorý pochádza z chystanej „best of“ dosky Ultimate. Album zhrňuje jeho hviezdnu kariéru trvajúcu nepretržite už niekoľko dekád. Okrem deväťnástich nesmrteľných hitov v tónoch už klasického pohodového rocku a nezameniteľných poprockových balád sa na kompilácii objavia dve nové skladby.

Jednou z nich je práve Please Stay. “Ako skladateľ, muzikant a spevák stále vytváram niečo nové. Takže aj napriek tomu, že som vydal “ultimátnu” kolekciu, sa neustále dívam dopredu. Na doske sú dve nové piesne, ktoré som napísal tento rok a nesú v sebe správu, že s láskou sa počíta aj v neistých časoch,” komentuje nový materiál Bryan Adams.

Kanaďan Bryan Adams patrí medzi najvýraznejších spevákov a skladateľov populárnej hudby osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Neformálne oblečený do modrých džínsov a bieleho trička, s elektrickou gitarou v ruke reprezentujúci poprockové skladby, si získal obľubu fanúšikov po celej zemeguli. V priebehu svojej kariéry bol ocenený Rádom Kanady a Rádom Britskej Kolumbie za svoj príspevok na poli populárnej hudby a za dobročinné akcie. Od roku 1998 má svoju hviezdu na Kanadskom chodníku slávy a roku 2006 bol uvedený do hudobnej siene slávy.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Slovenská kapela Nocadeň predstavuje v poradí siedmy singel s názvom Labyrint z ich úspešného albumu Auróra (2019). Bratia Rasťo a Robo Kopinovci k nemu natočili čierno-biely …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *