sobota - 20. júla, 2024
, Dávka čistého metalu pre vás! Judas Priest vydávajú nový album

Dávka čistého metalu pre vás! Judas Priest vydávajú nový album

Judas Priest by mohli ľahko odpočívať na vavrínoch svojej slávy a úspechu, avšak legendárna metalová kapela tento stav odmieta a prichádza so svojím osemnástym štúdiovým albumom Firepower.

Nahrávka, ktorá je pripravená na vydanie na 9. marca 2018, sa skladá zo štrnástich skladieb čistého a inšpiratívneho metalu. A pri tejto príležitosti sa kapela znova zišla s producentom Tomom Allomem (muž, ktorý stojí za všetkými albumami z rokov 1979-1988, vrátane dnes už legendárnych albumov ‚Unleashed in the East,‘ ‚British Steel,‘ ‚Screaming for Vengeance‘ a ‚ Defenders of the Faith ‚) a držiteľom ceny Grammy Andym Sneapem, ktorý tiež pomohol vyniesť album do nových výšin.

„Tom Allo má cit pre náš klasický metalový sound,“ vysvetľuje Halford. „A Andy je zase skôr moderným metalovým producentom, ale jeho myslenie je trochu odlišné od Tomovho. A ja myslím, že táto rovnováha medzi klasickou starou metalovou školou a moderným Andyho svetom, je skvelou a pozoruhodnou spojitosťou.“

„Tom Alloy bol s nami od roku 1979, takže jeho znalosť našej kapely a hudby sú obrovské,“ dodáva Hill. A podľa Travisa sa kapela vracia k nahrávacim metódam, ktoré neuveriteľne dobre fungovali na ich prvých hitoch: „Vrátili sme sa späť k organickému spôsobu nahrávania, kde sme všetci v jednej miestnosti a hráme spoločne.“ Prvý singel z nového albumu Lightning Strike vyšiel v januári a počúvať ho môžete aj z nášho éteru.

Zdroj: Sonymusic

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *