pondelok - 22. júla, 2024
, Deep dance league roztancoval Martin

Deep dance league roztancoval Martin

Martin – Posledný januárový víkend sa v Martine stretli tanečníci z celého Slovenska, aby bojovali o umiestnenie v kategóriách disco dance a hip-hop. V dome kultúry Strojár sa uskutočnilo prvé kolo tanečnej súťaže Deep dance league. Piaty ročník súťaže sa uskutočnil vďaka organizátorom Deep dance center, Súkromnej umeleckej základnej škole Maši Haľamovej 21 a Súkromného centra voľného času TK Deep. Tento rok sa najväčšej tanečnej ligy zúčastnilo viac ako 500 súťažiacich rôznych vekových kategórií z tridsiatich klubov z dvoch krajín. V každom kole hodnotia výkony súťažiacich profesionálni tanečníci.

„Tanečných podujatí tohto typu je na Slovensku čoraz menej. My organizujeme Deep dance league už piaty rok a snažíme sa, aby bola každým rokom úroveň vyššia, či už sa to týka osvetlenia, ozvučenia, ale aj podmienok pre súťažiacich,“ hovorí organizátor Miroslav Frolo. „Tento rok oslavuje Deep dance center 25. narodeniny a my máme naplánované na celý rok tanečné podujatia, ktoré vyvrcholia 28. novembra,“ dodáva.

[audio:https://rebeca.sk/wp-content/uploads/2015/02/rozhovor_Miroslav_Frolo.mp3|titles= Miroslav Frolo pre Rádio Rebeca 25.1.2015]

Toto trojkolové podujatie vyvrcholí v apríli, keď sa vyhodnotia všetky kolá súťaže a vyhlási sa najúspešnejší klub. Špecifikom tretieho kola bude možnosť zúčastniť sa aj dospelým súťažiacim nad 30 rokov.

foto: Facebook

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *