štvrtok - 18. júla, 2024
, Sziget 2015 odštartuje Robbie Williams

Sziget 2015 odštartuje Robbie Williams

Sziget festival, európsky „Best Major Festival 2014 a 2011“,  ohlasuje novú hviezdu v programe! Robbie Williams svojím koncertom otvorí týždňový festival v Budapešti, ktorý sa koná od 10. do 17. augusta. Ostrov slobody sa stane zástavkou Robbieho aktuálneho „Let Me Entertain You Tour“ 10. augusta (tzv. Deň -1). Vstup na tento festivalový deň je zahrnutý v 7 dňových permanentkách, v predaji bude aj limitovaný počet jednodňových lístkov na 10. augusta.

Organizátori Sziget festivalu s hrdosťou oznamujú hviezdu tohtoročného line-upu – Robbieho Williamsa. Program sedem dní trvajúcich festivalových prázdnin organizátori postupne odkrývajú. Medzi už známymi menami sú aj napríklad Florence and the Machine, Alt-J, Awolnation, Babylon Circus, Blasterjaxx, Jamie Woon a mnoho ďalších skvelých mien do programu ešte len pribudne.

Na 10. augusta, deň koncertu Robbieho Williamsa, bude v predaji limitovaný počet jednodňových vstupeniek – 25 000 kusov. Prvých 10 000 denných vstupeniek bude v predaji za cenu 59 eur, následne  cena stúpne na 65 eur. Fanúšikovia so 7 dňovou festivalovou permanentkou sa na masívnu šou Robbieho Williamsa určite môžu tešiť, majitelia 5 dňových permanentiek si v prípade záujmu môžu dokúpiť upgrade permanentky z 5 na 7 dní. S kúpou vstupenky či permanentky odporúčame neváhať, keďže už v roku 2014 bol festival vypredaný!

Sziget festival 2015 sa uskutoční od 10. do 17. augusta na krásnom zelenom ostrove v centre Budapešti. Každoročne na festivale koncertujú aktuálne hviezdy hudobného neba, ale aj rokmi overené legendy. Viac informácií o festivale, programe a kapelách nájdete na stránke szigetfestival.com alebo na Facebooku.

Zdroj: szigetfestival.com

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *