sobota - 20. augusta, 2022
, Dolný Kubín: Technické služby chcú byť bližšie k občanom
Ilustračné foto/pixabay

Dolný Kubín: Technické služby chcú byť bližšie k občanom

Dolnokubínske Technické služby začiatkom augusta spustili na sociálnych sieťach Facebook a Instagram svoju oficiálnu stránku, ktorej hlavnou úlohou bude informovať občanov mesta o činnosti spoločnosti a odpovedať im na ich otázky.

Obyvatelia mesta si ich tak môžu nájsť na sociálnych sieťach pod názvom Technické služby Dolný Kubín.

„Týmto krokom sme sa chceli priblížiť aj mladšej generácii a rozšíriť tak spôsob komunikácie s verejnosťou o ďalší kanál, aby sme tak mohli občanov informovať o dôležitých veciach a promptne reagovať na vzniknuté problémy,“ vysvetlil Pavol Heško, konateľ Technických služieb s.r.o. Dolný Kubín.

Podľa slov Heška sa spoločnosť už dlhodobo snaží hľadať možnosti, ako zefektívniť informovanie obyvateľov o svojich aktivitách.

„Myslím si, že práve sociálne siete sú nástrojom ako rýchlo a efektívne oboznámiť verejnosť o dôležitých informáciách. Preto verím, že nám tento krok pomôže účinnejšie a intenzívnejšie informovať občanov o našej práci,“ doplnil.

Okrem iného na facebookovej stránke nájdu obyvatelia aj audiovizuálny obsah, ktorý približuje aktuálny práce, ktoré Technické služby realizujú v meste.

Vyjadrenie konateľa Technických služieb s.r.o., Pavla Heška:

Technické služby s.r.o. Dolný Kubín boli založené v roku 1994 Mestom Dolný Kubín, ktoré je jediným spoločníkom firmy. Činnosť spoločnosti súvisí s udržiavaním mesta a jeho mestských častí. Svoje služby poskytujú Technické služby s.r.o. Dolný Kubín nielen pre mesto Dolný Kubín, ale aj pre okolité obce a podnikateľské subjekty, prípadne aj pre súkromné osoby.

Zdroj: mesto Dolný Kubín

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

HK Martin, Martinskí Rytieri odštartovali prípravu úspešne. Porazili Žilinu

Martinskí Rytieri odštartovali prípravu úspešne. Porazili Žilinu

Hokejová príprava Martina pred novou sezónou Tipos SHL ligy začala 11.8.2022, úvodným derby zápasom so …