piatok - 23. februára, 2024
, Dolores O’Riordan zomrela podľa polície prirodzeným spôsobom

Dolores O’Riordan zomrela podľa polície prirodzeným spôsobom

Britská polícia  informovala, že smrť speváčky írskej kapely The Cranberries Dolores O’Riordan, ktorá zomrela v pondelok ráno v londýnskom hoteli, bola prirodzená. V ten deň pritom polícia informovala, že príčina smrti je neznáma, čo podľa agentúry AP mohlo vyvolať určité podozrenia.

Podľa neskoršieho stanoviska polície však úmrtie „nie je klasifikované ako podozrivé“. Speváčka sa mala v Londýne zúčastniť na krátkom nahrávaní vokálov pre coververziu slávnej skladby The Cranberries Zombie v podaní losangeleskej kapely Bad Wolves.

Podľa Dana Waiteho, šéfa nahrávacieho štúdia Eleven Seven, kde sa malo nahrávanie uskutočniť, mu speváčka ešte v pondelok skoro ráno poslala sms-ku, v ktorej uvádzala, že sa na nahrávanie teší. „Vyzerala byť plná života, žartovala a písala, že sa teší na stretnutie so mnou a mojou ženou,“ povedal Waite.

O’Riordan zomrela vo veku 46 rokov. The Cranberries v roku 2017 zrušili pre jej zdravotné problémy časť turné. Podľa informácií, ktoré vtedy manažment zverejnil na domovskej stránke skupiny, boli dôvodom problémy s chrbticou.

Zdroj SITA/AP

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Martina Kapráliková, Talentovaná Martina Kapráliková spieva v novinke Tvár o hľadaní samých seba

Talentovaná Martina Kapráliková spieva v novinke Tvár o hľadaní samých seba

Najmladšia z rodu Kaprálikovcov napreduje v svojej speváckej kariére! Martina Kapráliková predstavuje novú, v poradí štvrtú autorskú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *