sobota - 20. júla, 2024
, Držitelia mestskej karty majú koncert Paľa Hammela ZADARMO, lacnejšie lístky na hokej a iné výhody

Držitelia mestskej karty majú koncert Paľa Hammela ZADARMO, lacnejšie lístky na hokej a iné výhody

V Martine nakupuje a cestuje lacnejšie s mestskou kartou už vyše 14-tisíc ľudí. Karta ponúka Martinčanom, ale i turistom zľavy v takmer 140 reštauráciách, obchodoch či službách a lacnejšie cestovanie v mestskej hromadnej doprave. „Prináša aj ďalšie výhody. Najnovšie je to zľava na permanentky nášho extraligového hokejového klubu MHC Mountfield Martin, korčuľovanie zdarma a akýmsi poďakovaním za dôveru v mestskú kartu voľný vstup na koncert Pavla Hammela,“ povedal martinský primátor Andrej Hrnčiar.

Za lístky na koncert Paľa Hammela po predložení mestskej karty nezaplatíte ani cent

Držiteľom mestskej karty, ktorí chcú 16. októbra ísť na koncert Best of Pavol Hammel v martinskom kine Strojár, mesto odporúča, aby si lístky zaobstarali čím skôr. „Stačí sa preukázať mestskou kartou pri pokladni kina a bezplatne tak získať vstupenku na koncert. Kartu je potrebné si priniesť aj na samotný koncert a pri vstupe do sály predložiť uvádzačke spolu s lístkom. Kto kartu ešte nemá, môže si ju vybaviť na troch kontaktných miestach – v klientskom centre mestského úradu, v kancelárii predaja MHD na autobusovej stanici a v prevádzke SAD na Kollárovej ulici,“ dodal hovorca mesta Jozef Petráš. Mestská karta aktuálne ponúka aj o 15 eur lacnejšiu sezónnu permanentku na domáce zápasy extraligového hokejového klubu MHC Mountfield Martin či od nedele korčuľovanie počas celej zimnej sezóny zadarmo.

S mestskou kartou najlacnejšie cestovanie

S mestskou kartou je cestovanie martinskou mestskou hromadnou dopravou najlacnejšie. S mestskou kartou stojí základné cestovné 49 centov, s dopravnou kartou SAD 60 centov a pri platbe v hotovosti 70 centov. Vydanie karty je bezplatné, mesačný poplatok za využívanie karty vyjde na 70 centov, študentov a dôchodcov na 20 centov. V budúcnosti chce mesto cez kartu zľaviť aj parkovanie a rodičom umožniť platiť deťom školské obedy či kontrolovať ich príchody do školy.

autor: sita, foto: multicard.aspone.cz

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *