nedeľa - 19. mája, 2024
, Fomat má za sebou majstrovské zápasy: A zadarilo sa!

Fomat má za sebou majstrovské zápasy: A zadarilo sa!

Počas víkendu odohrali Fomaťácke družstvá svoje majstrovské zápasy. Svojimi výsledkami potešili skoro všetky mládežnícke družstvá a po týždni opäť zvíťazilo aj naše Béčko. Všetci si tak udržali svoje veľmi príjemné postavenia v tabuľkách.  „Veríme, že sa im bude takto dariť aj naďalej,“ povedal Aurel Nauš, z MŠK Fomat Martin.

Tím „A“ mužov odohral v sobotu zápas pravdy, ktorý aj vďaka streleckej impotencii nezvládli. „Nakoľko už nášmu Áčku až tak veľmi o nič nejde, nakoľko budeme hrať v budúcej sezóne vďaka reštrukturalizácii slovenských futbalových súťaží III.ligu, dostávajú v ňom príležitosť okúsiť druhú najvyššiu slovenskú súťaž naši mladí odchovanci z družstva U19,“ pripomenul Nauš.

Klub nedostal v januári pravidelnú priamu dotáciu z mesta Martin z dôvodu Nútenej správy a dostal sa do zložitej finančnej situácie. „Je našou prioritou dohrať súťaže mužov absolvovaním všetkých plánovaných stretnutí a hlavnou prioritou aj naďalej ostáva zabezpečenie nerušenej práce na úrovni našej mládeže, ktorá bola, je a vždy bude nosným pilierom budovania značky MŠK FOMAT Martin,“ dodal Nauš.

Foto: Ľudovít Lettrich

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Centrum národnej kultúry, Centrum národnej kultúry jubiluje. V Martine sa budú oslavovať tri výročia!

Centrum národnej kultúry jubiluje. V Martine sa budú oslavovať tri výročia!

Pridajte sa k oslavám Dní mesta Martin 2024! Od 14. do 16. júna sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *