štvrtok - 18. júla, 2024
, Fotomaratón Martin 2020 – zabávaj sa s fotografiou

Fotomaratón Martin 2020 – zabávaj sa s fotografiou

Opäť po roku sa záujemcovia o fotografiu  môžu tešiť na ďalší, už v poradí ôsmy ročník tvorivo-prezentačného  podujatia s názvom Fotomaratón Martin 2020 – zabávaj sa s fotografiou.  Účastníkov sa stretnú v netradičnom termíne pre toto podujatie a to 29. augusta 2020 o 10.00 h v klubových priestoroch Turčianskeho kultúrneho strediska v Martine.

Zabaviť sa, ukázať svoje schopnosti, spracovať fotografie na nové témy a spolu analyzovať získané fotografie, to je mottom celého podujatia.Motiváciou účasti je prezentácia vlastnej tvorby, konzultovanie fotografií naživo, ako aj ocenená.

Konzultantmi pri rozbore nafotených prác budú poprední slovenskí fotografi.  Bonusom podujatia je, že vybraná kolekcia fotografií bude vytlačená a vystavená na (PO)Letnom fotofeste 2020. Výstava bude prvý krát inštalovaná v priestore kaviarne v centre Martina.

Podmienkou účasti je registrácia prostredníctvom zaslania  prihlášky, a to elektronicky na e-mail: radoslav.pancik@gmail.com alebo osobne v Turčianskom kultúrnom stredisku v  Martine,  Divadelná 656/3, 036 01 Martin.

Zdroj: Radoslav Pančík

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Vertikal Martinky, Vertikal Martinky: Prvý ročník behu výsekom na Martinské hole

Vertikal Martinky: Prvý ročník behu výsekom na Martinské hole

V nedeľu 7. júla 2024 čaká nadšencov behu do vrchu skutočná výzva – beh výsekom zo …