štvrtok - 13. júna, 2024
, Futbalový duel 1. kola Fortuna ligy Michalovce – Žilina odložili pre epidémiu osýpok
Ilustračné foto

Futbalový duel 1. kola Fortuna ligy Michalovce – Žilina odložili pre epidémiu osýpok

Zápas 1. kola futbalovej Fortuna ligy 2018/2019 medzi MFK Zemplín Michalovce a MŠK Žilina odložili pre epidémiu osýpok na neurčito. 

„Šošoni“ si tak predĺžia letnú prípravu o týždeň dlhšie a novú sezónu začnú na Štadióne MŠK Žilina, keď ich prvým duelom v nej bude až v sobotu 28. júla zápas proti Nitre. Ten bude mať začiatok o 18.30 hod. Vedenie MŠK Žilina i celý tím vedeli už dlhšie o mimoriadnej situácii v okolí Michaloviec, ktorá si vyžiadala zrušenie viacerých prípravných zápasov MFK Zemplín. Športový manažér Karol Belaník tak spolu s trénermi musí narýchlo reagovať na odložený duel.

„Budeme na to musieť reagovať, zápas sa teda neodohrá a stretnutie sa musí preložiť na termín po 31. júli. Samozrejme, je problém narýchlo nájsť súpera na prípravný duel. Hľadáme alternatívu, bolo by dobré mať zápas vo víkendovom termíne, no všetky súťaže v okolí rovnako začínajú. Spravíme maximum, aby sme odohrali nejaký prípravný zápas,“ prezradil po zverejnení informácii športový manažér „žltozelených“.

Zdroj: TASR

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Purist, Barmuseum: Purist

Barmuseum: Purist

festHUDOBNE  v Barmuseum po piate! Fanúšikovia elektropopu si  môžu do svojho kalendára zaznačiť dôležitý dátum …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *