pondelok - 22. apríla, 2024
, Harmónia a radosť do vzťahu nech neprichádzajú len ako hosť

Harmónia a radosť do vzťahu nech neprichádzajú len ako hosť

Vytváranie dobrých vzťahov nie je vždy jednoduché, ale vždy lepšie ako zotrvávanie v tom zlom. Uvedomte si, že pri budovaní a udržiavaní dobrého vzťahu potrebujete toľko energie, ktorú vynaložíte aj pri riešení nezhôd s partnerom, s ktorým si viac menej už nemáte čo ani povedať. Prečo potom strácať svoju energiu a čas na niečo, čo v skutočnosti ani nemá zmysel. Zmeňte to, my vám v tom pomôžeme.

Od čoho závisí vytváranie dobrých vzťahov

Z času na čas sa nič nestane, ak si do vzťahu vpustíte menšiu zmenu, neznamená to, že by ste mali vymeniť partnera, ale možno by neuškodilo navštíviť dobrý sexshop. Inšpirácie môžete hľadať v časopisoch, článkoch a iných médiách, toto je ale realita, ktorou si môžete svoje dni a intímne chvíle spríjemniť inak. A možno vás to samých prekvapí, ako jednoducho vám to dokáže pomôcť.

Vlastnosti partnera, ktoré by mohli pomôcť

Žiť s niekým vo vzťahu znamená prispôsobovať sa aj potrebám toho druhého. Okrem iného, pre dobré vzťahy potrebujete aj súcit v medziľudských vzťahoch a nasledujúce osobné vlastnosti partnerov:

  • ochota spolupracovať
  • zodpovednosť
  • tolerancia

Samozrejme, že tých ideálnych vlastností je omnoho viac, no mali by ste si uvedomiť, že nikdy nenájdete tak dokonalého partnera, ktorý bude disponovať všetkými. Možno aj to bude základ, od ktorého sa potom môžete odraziť. Minimálne tieto tri sú pre každý jeden vzťah najdôležitejšie a disponovať nimi musia obaja vo vzťahu. Možno sa vám to bude zdať smiešne, ale oceníte to aj pri spoločnom výbere spálňového nábytku.

Starajte sa oň

Aj rastliny a nádherné kvety potrebujú pre svoj dokonalý rast živnú pôdu a dostatok vlahy. Naše telo musí mať zas svetlo, slnko, stravu a veľa iných vecí k tomu, aby mohlo bez problémov fungovať. Aj váš vzťah potrebuje kvalitnú výživu a optimálne podmienky, v ktorých bude doslova prekvitať.

Iný život – iný vzťah

Neseďte stále doma. Kúpte si nové šaty a naplánujte si spoločný večer. Môžete ísť do kina, na večeru, do obyčajnej kaviarne, kde vám pripravia chutný nápoj. Vyberte sa na prechádzku do parku, po námestí, alebo si urobte spoločný relax priamo u vás doma.

Skladali ste niekedy puzzle? Vyskúšajte to, podporí to okrem iného aj vašu pamäť a koncentráciu. Snažte sa, aby nebol váš život len o rannom prebudení sa a ceste do a z práce. Aby nebol len o príprave večere a sledovaní televízie, kde na vás nečaká nič príjemné.

Viac aktívneho odpočinku ešte nikomu neuškodilo, overte si to na  základe vlastných skúseností. Je to naozaj jednoduché a nič extra k tomu, okrem lásky v srdci nepotrebujete.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

záhradné ploty, Najnovšie trendy pri stavbe oplotenia

Najnovšie trendy pri stavbe oplotenia

Stavba oplotenia sa neustále vyvíja a prichádza s novými trendmi a inováciami. S narastajúcim dôrazom …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *