sobota - 2. marca, 2024
, HBK Kometa Vrútky privíta v sobotu na svojom ihrisku Kežmarok

HBK Kometa Vrútky privíta v sobotu na svojom ihrisku Kežmarok

V sobotu 31.10.2015 o 13:00 sa odohrá zápas 11. kola Slovenskej hokejbalovej extraligy. HBK Kometa Vrútky sa predstaví v domácom zápase proti Kežmarku. 

Kometa Vrútky sa po dvoch týždňoch opäť predstaví pred svojimi fanúšikmi s cieľom odčiniť svoju poslednú domácu prehru s Martinom. V ostatných troch kolách hráči tohto celku odohrali svoje zápasy na ihriskách súperov, a z deviatich možných bodov získali päť. Zvíťazili v Martine nad nováčikom súťaže Diakovou v pomere 3:2, hneď na to sa v rámci dvojkola predstavili v Považskej Bystrici, odkiaľ si odniesli dva body za výhru po samostatných nájazdoch. V minulom kole si z horúcej pôdy Svidníka neodniesli ani bod. Domácim v nervóznom zápase nakoniec podľahli 4:1. Duel bol však dve tretiny absolútne vyrovnaný, o výsledku rozhodla posledná časť hry, kedy domáci využili svoje presilové hry.

Kometa Vrútky sa aktuálne nachádza na piatom mieste, pohľad na ligovú tabuľku je však neúprosný. Tabuľka je veľmi vyrovnaná a každé zaváhanie sa trestá pádom na nižšie pozície. V sobotu do Vrútok zavíta Kežmarok, ktorý je tabuľkovým susedom Komety, a preto pôjde o ďalší „šesť bodový“ duel. Diváci si prídu na svoje, pretože oba celky sa prezentujú útočným hokejbalom, ktorý sa publiku bude páčiť.

Autor: Tomáš Hlatký
Foto: Facebook/Kometa Vrútky fans

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *