nedeľa - 19. mája, 2024
, Hlava hovorí nie, ale srdce kričí áno. Aj o tom je nový singel Drozďa & Demexa

Hlava hovorí nie, ale srdce kričí áno. Aj o tom je nový singel Drozďa & Demexa

Mnohí ľudia snívajú o nekonečnej láske so šťastným koncom, tak ako nám ju viacerí autori vykresľujú vo svojich dielach. Avšak, realita občas býva odlišná, krutá. Láska dokáže byť čistá ako sneh, no niekedy s trpkou príchuťou.

Najnovší videoklip k singlu „I Don´t Love You“ od martinských producentov Drozďa & Demexa prináša poslucháčom moment, keď nad vzťahom visí povestný Damoklov meč. Vzťahy vo väčšine prípadov bývajú veľmi komplikované už od počiatkov vekov, nehovoriac o samotnej láske. Tá dokáže v človeku narobiť obrovský zmätok a často robíme veci bez racionálneho vysvetlenia. Zamilovanie sa do inej osoby prináša nielen množstvo príjemných chvíľ, ale taktiež rôznych nástrah. Záleží už len od dvojice, či ich dokáže odvrátiť, alebo sa nechá nimi pohltiť.

Na tvorbe nového singlu sa martinskí Dj-ovia podieľali niekoľko mesiacov. Chceli sme urobiť song o láske a na základe toho vznikla myšlienka tejto novinky. Do skladby v tanečnom duchu s hlbokou myšlienkou sme tak povediac primiešali vokál od jednej zahraničnej speváčky, ktorý tomu dodáva ten pravý šmrnc,“ prezrádzajú chalani z Martina zo zákulisia tvorby nového hitu.

Zábery vo videoklipe pochádzajú zo zasneženej oblasti v Malej Fatre. Hlavné úlohy stvárnili profesionálni herci Filip Štrba a Kristuška Bartoňová. Klip sa natáčal na Martinských holiach na jednej chate a finálnu podobu priniesla opäť košická firma Flow Digital. S hudobným klipom sme chceli povedať iba to, že láska má temné aj svetlé momenty. Koniec príbehu ostal otvorený aby si divák sám spravil úsudok, či dvojica ostane spolu, alebo každý pôjde vlastnou cestou, dodali na záver martinskí producenti Drozďo & Demex.

Zdroj: Matej Somr

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Angelus Fest, Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Prvý jún nebude len sviatkom všetkých detí, ale aj fanúšikov metalu a rocku v Banskej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *