utorok - 21. mája, 2024
, MHK Martin opäť bližšie k prvej lige! Bratislavu zdolali s čistým štítom
Foto: Fcb/ MHK Martin

MHK Martin opäť bližšie k prvej lige! Bratislavu zdolali s čistým štítom

Úspešne dobojované! Sobotné stretnutie MHK Martin s Osmos Bratislava sledovalo podľa oficiálneho záznamu na štadióne presne 1.417 divákov, ktorí boli svedkami duelu, kde Martin zdolal Bratislavu  6:0.

Po Brezne, v ktorom sa Martinčania stretli v prvom kole Play Off boli Bratislavčania slabším súperom. I keď martinského trénera Jána Galamboša toto víťazstvo potešilo, nechce mať veľké oči a táto konkrétna hra by s iným súperom nemusela dopadnúť dobre. Takto zhodnotil posledný zápas:

Martinskí hokejisti to zvládli a súpera  vyradili v dvoch zápasoch, no v očakávanom súboji s Humenným sa predpoklady nenaplnili, semifinálovým súperom  bude Rimavská Sobota. „Jednému z tímov MHK Martin a HK Humenné mal po semifinále v rukách zostať čierny Peter. Nečakané vyradenie Púchova Liptovským Mikulášom všetko mení. Natrafíme na Rimavskú Sobotu a Humenné na Liptovský Mikuláš. Buďte s nami, teraz už ide o všetko!“ uvádza tím MHK Martin na svojej facebookovej stránke.

MHK Martin – Osmos Bratislava B 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)

Góly: 5:26 Vilchinskiy (Jurášek), 34:16 Pokrivčák (Hriňa, Poliaček), 34:45 Oravec (Huňady, B. Srnka), 44:59 Pokrivčák (Poliaček, Mendel), 56:30 Vilchinskiy (Ferleťák, Olejník) a 59:48 Hanes (B. Srnka, Kamenický).

Vylúčení: 4:5 na 2. min, navyše Jaško (BA) 10 min za nešportové správanie.

Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.

Rozhodcovia: Mĺkvy – Kollár, Lesay.

Diváci: 1 417.

MARTIN: Gavalier – Hriňa, Škumát, Dvořák, Oravec, Brveník, Mendel – Huňady, Pokrivčák, Poliaček – Olejník, Jurášek, Vilchinskiy – Kamenický, B. Srnka, Ferleťák – Lauko, Rechtorík, Hanes.

BRATISLAVA B: Mega – Vintr, Ščepko, Furdek, Jastrabík, Ziman, Simon – Hajduk, Jaško, Hančiak – Daráš, Foltín, Kadraba – Kovačič, Palkovič, Ernst.

Stav série: 2:0.

Zdroj: MHK Martin/Oľga Roháľová

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Centrum národnej kultúry, Centrum národnej kultúry jubiluje. V Martine sa budú oslavovať tri výročia!

Centrum národnej kultúry jubiluje. V Martine sa budú oslavovať tri výročia!

Pridajte sa k oslavám Dní mesta Martin 2024! Od 14. do 16. júna sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *