nedeľa - 23. januára, 2022
, Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!

Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!

Svoju hudobnú kariéru odštartoval v roku 1989 ako basák na sólovke Billa Warda z kapely Black Sabbath … Zahral a zaspieval si aj v kapelách Blue Murder, Thin Lizzy, Whitesnake, nahrával a koncertoval  s Tedom Nugentom, Johnom Sykesom a mnohými ďalšími umelcami, poznáte ho aj z austrálsko-americkej kapely Dead Daisies či sólo projektu Marco Mendoza.

A to je meno amerického speváka a fenomenálneho basgitaristu, ktorý opäť zavíta na Slovensko! Koncertuje v Rock Klub Mlyne vo Vrútkach 28. februára a my sme túto príležitosť nenechali nepovšimnutú a s hudobníkom sme sa skontaktovali.

Marco Mendoza okrem rozsiahleho zoznamu desiatok albumov, na korých spolupracoval s rôznymi kapelami, vyprodukoval aj sólové platne Live for Tommorow z roku 2007 a o tri roky neskôr Casa Mendoza, a v marci 2018 vydáva tretiu štúdiovku Viva La Rock, ktorú predstaví aj na rovnomennom európskom turné.

Hudobník vám v rozhovore predstavil albumovú novinku, a keďže je na scéne už celé desaťročia, zaujímalo nás, či sa postupne mení jeho prístup k tvorbe. Mendoza na Slovensku odohral niekoľko koncertov, či už v rámci väčších kapiel alebo aj so svojim sólo projektom, a tak si zaspomínal aj na tieto vystúpenia a nás zaujímalo i to, či pozná nejaké miestne rockové kapely. Na záver vás všetkých pozdravuje a pozýva na svoj koncert, ktorý naozaj stojí za to!

Vstupenky sú dostupné v RC Mlyn vo VrútkachRock Pube v Martine a v sieti www.ticketlive.sk

 

VYHRAJ LÍSTOK NA KONCERT MARCA MENDOZU!, Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!🤟, Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!😝 Napíš na sutaz@rebeca.sk NÁZOV JEHO NAJNOVŠIEHO ALBUMU a možno si ho naživo vypočuješ práve ty!, Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!🤟, Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!😝  Súťaž ukončená 23.2. 2018. Výhercom je Vladimír Hurta, Gratulujeme!, Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!

 

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica vydáva nový album Naše Hriechy

Adam Ďurica vydáva nový album Naše Hriechy

Adam Ďurica vydáva svoj nový album, ktorý nesie meno jeho aktuálneho hitu Naše Hriechy. Skladba, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *