sobota - 20. júla, 2024
, Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!

Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!

Svoju hudobnú kariéru odštartoval v roku 1989 ako basák na sólovke Billa Warda z kapely Black Sabbath … Zahral a zaspieval si aj v kapelách Blue Murder, Thin Lizzy, Whitesnake, nahrával a koncertoval  s Tedom Nugentom, Johnom Sykesom a mnohými ďalšími umelcami, poznáte ho aj z austrálsko-americkej kapely Dead Daisies či sólo projektu Marco Mendoza.

A to je meno amerického speváka a fenomenálneho basgitaristu, ktorý opäť zavíta na Slovensko! Koncertuje v Rock Klub Mlyne vo Vrútkach 28. februára a my sme túto príležitosť nenechali nepovšimnutú a s hudobníkom sme sa skontaktovali.

Marco Mendoza okrem rozsiahleho zoznamu desiatok albumov, na korých spolupracoval s rôznymi kapelami, vyprodukoval aj sólové platne Live for Tommorow z roku 2007 a o tri roky neskôr Casa Mendoza, a v marci 2018 vydáva tretiu štúdiovku Viva La Rock, ktorú predstaví aj na rovnomennom európskom turné.

Hudobník vám v rozhovore predstavil albumovú novinku, a keďže je na scéne už celé desaťročia, zaujímalo nás, či sa postupne mení jeho prístup k tvorbe. Mendoza na Slovensku odohral niekoľko koncertov, či už v rámci väčších kapiel alebo aj so svojim sólo projektom, a tak si zaspomínal aj na tieto vystúpenia a nás zaujímalo i to, či pozná nejaké miestne rockové kapely. Na záver vás všetkých pozdravuje a pozýva na svoj koncert, ktorý naozaj stojí za to!

Vstupenky sú dostupné v RC Mlyn vo VrútkachRock Pube v Martine a v sieti www.ticketlive.sk

 

VYHRAJ LÍSTOK NA KONCERT MARCA MENDOZU!, Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!🤟, Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!😝 Napíš na sutaz@rebeca.sk NÁZOV JEHO NAJNOVŠIEHO ALBUMU a možno si ho naživo vypočuješ práve ty!, Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!🤟, Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!😝  Súťaž ukončená 23.2. 2018. Výhercom je Vladimír Hurta, Gratulujeme!, Idem k vám, ste pripravení?! Fenomenálny Marco Mendoza mieri opäť na Slovensko!

 

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *