nedeľa - 19. mája, 2024
, IMT SMILE nacvičujú na svoju AMFITEÁTER TOUR: 23. júna odohrajú koncert v Martine!

IMT SMILE nacvičujú na svoju AMFITEÁTER TOUR: 23. júna odohrajú koncert v Martine!

Najúspešnejšia slovenská kapela IMT Smile poctivo nacvičuje na IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR 2018, ktoré vypukne už o necelé 2 mesiace.

Po sérii úspešných koncertov IMT Smile hiSTORY, ktorými skupina IMT Smile oslávila svoje dvadsiate narodeniny, IMT Smile pripravuje ďalší veľký hudobný projekt „IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR 2018“. Veľa času trávia v skušobni a nacvičujú svoj letný program, aby to mohli naplno odpáliť v piatich najväčších slovenských amfiteátroch. Ivan Tásler má, zdá sa, bezodnú studnicu nápadov, keďže neustále prichádza s novými projektami. Tohtoročná AMFITEÁTER TOUR nadväzuje na sériu úspešných koncertov IMT Smile hiSTORY, ktoré boli vypredané do posledného miesta a navštívilo ich vyše 30 000 divákov.

, IMT SMILE nacvičujú na svoju AMFITEÁTER TOUR: 23. júna odohrajú koncert v Martine!

Tentokrát sú ich ambície ešte väčšie. Pre svoje koncerty si vybrali najväčšie amfiteátre na Slovensku, z ktorých veľkosťou jednoznačne dominuje ten prešovský. Podľa Ivana Táslera tak urobili z jednoduchého dôvodu.

„Veľmi sa mi páčia letné hudobné festivaly, kedy sa program začína ešte za svetla a pomaly sa prelína do tmy. Môžete si len tak vziať deku, rozložiť si ju na tráve a vychutnávať si hudbu pod holým nebom. K tomu si dať nejaké dobré pivko, niečo na jedenie a užívať si horúci letný večer pod nočnou oblohou. Toto je tá pravá koncertná atmosféra, ktorá sa mi páči a verím, že sa bude páčiť aj všetkým, ktorí prídu na naše koncerty.“

IMT Smile si v rámci  Amfiteáter tour pre svojich fanúšikov pripravili veľkolepú hudobnú show, kde zaznejú tie najväčšie hity, ktoré vyšli aj na ich trojalbume hiSTORY  alebo tiež na dvojalbume hiSTORY LIVE. Počas série špeciálnych koncertov svoj program predstavia v piatich mestách od východu na západ. Tak, ako tomu bolo aj pri predchádzajúcich hudobných projektoch, i tentokrát sa môžete tešiť na špeciálnych hostí. Ivan Tásler zatiaľ špecifikoval iba niektoré mená a ďalších si zatiaľ necháva v zálohe.

„Aj tentokrát sa naši fanúšikovia môžu tešiť na našich hostí, ktorí si s nami prídu zahrať a zaspievať. Pozvali sme hudobníkov – našich kamarátov, ktorí rovnako ako my milujú hudbu a na pódiu si to užívajú. Zavolali sme napríklad prešovskú kapelu ElevenHill, s ktorými sa poznáme už dlhé roky. Veľmi sa tešíme aj z účinkovania Štefana Šteca, rusínskeho speváka, perfektného folkloristu s obrovským talentom, ktorý naplno ukázal aj v relácii Zem spieva. Som veľmi rád, že môžem prezradiť aj hostí, s ktorými sme sa dohodli iba nedávno. Vo Východnej s nami vystúpia Kandráčovci! Okrem týchto máme ešte niekoľko mien, ktoré však zatiaľ nechcem zverejniť.“

Koncerty IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR 2018

16.6. Amfiteáter Prešov

23.6. Amfiteáter Martin

30.6. Amfiteáter Banská Bystrica

7.7. Amfiteáter Východná

14.7. Amfiteáter Nitra

Foto: Peter Ivan

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Angelus Fest, Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Prvý jún nebude len sviatkom všetkých detí, ale aj fanúšikov metalu a rocku v Banskej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *