sobota - 18. mája, 2024
, IMT Smile s Nikol Štíbrovou priniesli Príliš osobnú známosť do novej Evitovky
Foto: Stanka Topoľská

IMT Smile s Nikol Štíbrovou priniesli Príliš osobnú známosť do novej Evitovky

Česká moderátorka, herečka, Nikol Štíbrová a Ivan Tásler so skupinou IMT Smile vydávajú spoločný singel a  videoklip k novému filmu  Evity Twardzik Urbaníkovej s rovnomenným názvom Príliš osobná známosť. 

Autorom hudby je Ivan Tásler a text napísala Anna Tásler Onderková. „Veľa sme sa s Ivanom rozprávali nielen o filme, ale aj o našich predstavách, aká by filmová skladba mala byť, a som nadšená, že sa mu to do bodky podarilo naplniť “ priblížila proces tvorby piesne  Evita.

 „Dostal som ponuku na nahratie piesne k filmu, podmienka bola, aby bola československá. Dlho som premýšľal nad tým že s kým. Potom som úplnou náhodou na Instagrame videl Nikol spievať českú pesničku. Páčilo sa mi, s akým citom spieva, ako cíti hudbu bez toho, aby bola speváčka. A tak som ju oslovil cez Instagram“  hovorí Ivan Tásler  „ A ja som veľmi spokojný, väčšinou tie moje prvé nápady vždy fungujú, a tak to bolo aj teraz. Ja som si nebol úplne istý, že či Nikol vôbec vie kto sú IMT SMILE. Zareagovala veľmi milo, a sám som bol prekvapený“

„Môžem to len potvrdiť. Taká je dnes doba, ľudia sa kontaktujú cez instagram. Najprv som tomu nechcela veriť, lebo som ich veľký fanúšik. Pre mňa sú to páni muzikanti a na začiatku som si myslela, či si Ivan nerobí srandu. Vôbec som netušila, že ma IMT Smile sledujú na instagrame,“ hovorí Nikol Štíbrová.

Zdroj: Tomáš Karpel, Universal Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Angelus Fest, Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Prvý jún nebude len sviatkom všetkých detí, ale aj fanúšikov metalu a rocku v Banskej …