sobota - 18. mája, 2024
, Jana Kratochvílová & Illuminatica

Jana Kratochvílová & Illuminatica

Milovníkov rocku pozývame v piatok 17. marca o 20:00 na koncert českého zoskupenia Jana Kratochvílová & Illuminati.ca, ktorý sa uskutoční v Mestskej scéne v Martine. Ich hudobný štýl je označovaný za „zkřížení melodického andělského rocku s anarchickým hard core“, ktorý Jana nazýva Quantum Rock.

Kapelníkom skupiny Illuminati.ca je Jirka George Hrubeš, bubenícka legenda z Pražského výběru a Janin partner v súkromí, na scéne i pri skladaní novej muziky. Súčasné zloženie skupiny dopĺňajú hitmaker a multiinštrumentalista Pavel Trnavský (keyboard a perkusie), David Pavlík (gitara) a Jan Pokorný (basgitara). Pódiovú show dopĺňa performerské dada duo/trio MetaDance. Hnacím motorom celého projektu je samozrejme hlavná osoba – Jana Uriel, ktorá je vždy originálna vo svojom speváckom prejave, textoch i vonkajšej vizáži.

Na koncerty skupiny chodia v posledných rokoch hlavne mladšie generácie, ale i rockoví pamätníci, pre ktorých má speváčka pripravené nadčasové hity ako Publikum tvé jsem já, Copánky/Korálky spásy a samozrejme Ve stínu kapradiny. Okrem toho sú v programe hlavne skladby z posledného desaťročia – výber z množstva albumov, aj tých, ktoré ešte len vyjdú v tomto roku.

Vystúpenie kapely prináša vždy niečo neuveriteľne dynamického a vzrušujúceho pre všetky zmysly! Svojim spontánnym prejavom, kostýmami a líčením predbieha Jana Kratochvílová neustále dobu. Spolu s bytostne prirodzenou dynamickou pohybovou kultúrou, zmyslom pre humor, záujmom o mystiku a filozofiu priťahuje záujem ľudí v Čechách, na Slovensku i vo svete.

Viac informácií o koncerte a vstupnom nájdete na webovej stránke Mestskej scény v Martine.

, Jana Kratochvílová & Illuminatica

zdroj: mestskascena.sk

foto: zdroj

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Centrum národnej kultúry, Centrum národnej kultúry jubiluje. V Martine sa budú oslavovať tri výročia!

Centrum národnej kultúry jubiluje. V Martine sa budú oslavovať tri výročia!

Pridajte sa k oslavám Dní mesta Martin 2024! Od 14. do 16. júna sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *