sobota - 1. októbra, 2022
, Jana Kratochvílová & Illuminatica

Jana Kratochvílová & Illuminatica

Milovníkov rocku pozývame v piatok 17. marca o 20:00 na koncert českého zoskupenia Jana Kratochvílová & Illuminati.ca, ktorý sa uskutoční v Mestskej scéne v Martine. Ich hudobný štýl je označovaný za „zkřížení melodického andělského rocku s anarchickým hard core“, ktorý Jana nazýva Quantum Rock.

Kapelníkom skupiny Illuminati.ca je Jirka George Hrubeš, bubenícka legenda z Pražského výběru a Janin partner v súkromí, na scéne i pri skladaní novej muziky. Súčasné zloženie skupiny dopĺňajú hitmaker a multiinštrumentalista Pavel Trnavský (keyboard a perkusie), David Pavlík (gitara) a Jan Pokorný (basgitara). Pódiovú show dopĺňa performerské dada duo/trio MetaDance. Hnacím motorom celého projektu je samozrejme hlavná osoba – Jana Uriel, ktorá je vždy originálna vo svojom speváckom prejave, textoch i vonkajšej vizáži.

Na koncerty skupiny chodia v posledných rokoch hlavne mladšie generácie, ale i rockoví pamätníci, pre ktorých má speváčka pripravené nadčasové hity ako Publikum tvé jsem já, Copánky/Korálky spásy a samozrejme Ve stínu kapradiny. Okrem toho sú v programe hlavne skladby z posledného desaťročia – výber z množstva albumov, aj tých, ktoré ešte len vyjdú v tomto roku.

Vystúpenie kapely prináša vždy niečo neuveriteľne dynamického a vzrušujúceho pre všetky zmysly! Svojim spontánnym prejavom, kostýmami a líčením predbieha Jana Kratochvílová neustále dobu. Spolu s bytostne prirodzenou dynamickou pohybovou kultúrou, zmyslom pre humor, záujmom o mystiku a filozofiu priťahuje záujem ľudí v Čechách, na Slovensku i vo svete.

Viac informácií o koncerte a vstupnom nájdete na webovej stránke Mestskej scény v Martine.

, Jana Kratochvílová & Illuminatica

zdroj: mestskascena.sk

foto: zdroj

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Odkazy III., Odkazy III. koncert venovaný spomienke na Alicu Masarykov je za nami. Ako sa vydaril?

Odkazy III. koncert venovaný spomienke na Alicu Masarykov je za nami. Ako sa vydaril?

Dňa 17. septembra 2022 sa v rámci projektu Odkazy III. uskutočnil koncert klasickej hudby venovaný …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *