utorok - 19. októbra, 2021
, Joe Jonas sa vracia, zoznámte sa s kapelou DNCE!

Joe Jonas sa vracia, zoznámte sa s kapelou DNCE!

Keď sa pred pár rokmi rozpadlo súrodenecké trio Jonas Brothers, vyzeralo to, že sa v rámci sólovej kariéry globálne presadí len najmladší z chlapcov – Nick Jonas. Opak je však pravdou!

Minulý rok v lete vznikla kapela DNCE, ktorej frontmanom je práve prostredný z trojlístka – Joe Jonas. Kapela má na konte už aj prvý hit, ktorý sa konečne stáva úspešný aj v Európe.

Traja chlapci (Joe, Jack a Cole) a pôvabná JinJoo Lee sa poznajú už roky, ešte z čias, kedy Joe Jonas aktívne fungoval v úspešnej súrodeneckej kapele. V lete 2015 ale vznikol nápad dáť dokopy kapelu, čo sa následne ukázalo ako veľmi dobrý ťah. Debutový singel Cake By The Ocean, ktorý skvelým spôsobom spája pop a funky, najskôr zabodoval v zaoceánskych hitparádach, v posledných týždňoch ale vynikajúco funguje už aj v Európe. A práve dnes oficiálne prichádza aj do našich rádií!

Video: DNCE – Cake By The Ocean

Autor: Dominika Dirgasová/Universal Music s.r.o.
Foto: Universal Music
Video: youtube.com

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Slovenská kapela Nocadeň predstavuje v poradí siedmy singel s názvom Labyrint z ich úspešného albumu Auróra (2019). Bratia Rasťo a Robo Kopinovci k nemu natočili čierno-biely …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *