nedeľa - 19. mája, 2024
, Júlové podujatia v Martine plné rôznych hudobných žánrov na Divadelnom námestí

Júlové podujatia v Martine plné rôznych hudobných žánrov na Divadelnom námestí

Aj v mesiaci júl, v čase prázdnin a dovoleniek, si pre Vás mesto Martin pripravilo mnoho zaujímavých podujatí, na ktoré sa oplatí prísť. 

Počas celého júla sa Divadelné námestie v Martine bude niesť v duchu rôznych hudobných štýlov cez jazz, pop, blues swing až po rock. Žiaľ, z organizačných dôvodov nebude mať v piatok 1. júla Peter Lipa na Divadelnom svoj koncert. Ten sa presúva na bližšie neurčený dátum, najskôr však v auguste. O 20.00 hod. vystúpi Longital & Mariál Slávka, slovenská alternatívna legenda. V piatok 8. júna o 20.00 hod. predvedú svoje divadelné schopnosti známi slovenskí herci pod vedením Dana Fischera v zoskupení Funky Night – Ojv Orchestra. V sobotu 9. júla do Martina na Divadelné námestie zavíta zahraničný hosť – austrálsky gitarista Geordie Little, ktorý predvedie úžasnú gitarovú show, ktorá bude energetická a exotická ako krajina, z ktorej pochádza. Od piatku 15. júla do utorku 19. júla sa v Martine uskutoční Bažant kinematograf, o ktorom vás budeme ešte informovať. Vo štvrtok 23. júla o 20.00 hod. Divadelné námestie privíta švédskeho bluesmana a jedného z najinvenčnejších skladateľov v histórii moderného blues Salomona Jakobssona. Kto má rád swing, pre toho je určený v piatok 29. júla od 20.00 hod. swingový večer.

Aj Mestská scéna si pre Vás pripravila obohacujúci program. V piatok 22. júla sa predstaví kapela Dynamo Team, ktorá bola ocenená aj RadioHead Award ako Objav roka. Hneď na druhý deň, v sobotu 23. júla, sa na Mestskej scéne predstaví Martin Bies & Flamenco Clan, ktorí predvedú španielske flamenco v štýle legendárneho Paca de Luciu. Letné kino Mestskej scény ponúka v mesiaci júl európske filmy za euro. Ktoré to sú? Spoznáte, keď sa pozriete na priložený plagát. Ponuka je naozaj veľmi pestrá, stačí si vybrať.

, Júlové podujatia v Martine plné rôznych hudobných žánrov na Divadelnom námestí

Foto: oficiálny plagát, martin.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *