štvrtok - 18. apríla, 2024

Juraj Griglák & Company – Ex Marcus Miller Band exkluzívne v Martine

Mesto Martine opäť ožije kvalitnou jazzovou hudbou. V stredu 20. mája si v Barmuseu zadžemujú umelci domáceho i svetového formátu – Juraj Grilák & Company a Ex Marcus Miller Band.

, Juraj Griglák & Company – Ex Marcus Miller Band exkluzívne v MartineFenomenálny slovenský jazzový basgitarista, Juraj Griglák, má opäť namierené do Martina. A tentoraz so sebou nesie i skutočne neobyčajný hudobný darček. Je ním bývalá kapela Marcusa Millera – skvelí americkí muzikanti – bubeník Poogie Bell, ktorý nás už svojou návštevou raz poctil pred dvoma rokmi, klavirista Bobby Sparks a saxofonista Chris Hamingway. Juraj Griglák pripravil túto sériu koncertov ako turné s názvom Time To Fly Tour,  ktoré nesie názov podľa ich nového albumu Time To Fly.

Táto fenomenálna hudobnícka zostava už v rámci jedného turné spolupracovala. A keďže sa im spolupráca zapáčila, pre Barmuseum je cťou privítať ich na našej scéne práve v tejto zostave.

Pozývame všetkých milovníkov kvalitnej jazzovej hudby na neopakovateľný zážitok z vystúpenia, na aký tak ľahko nezabudnú. A to v stredu 20. Mája v Barmuseu v Martine. Lístky sú v predpredaji v sieti Ticketportal i na mieste koncertu. Viac informácií hľadajte na stránke barmuseum.eu.

, Juraj Griglák & Company – Ex Marcus Miller Band exkluzívne v Martine

Autor: organizačný tím Barmuseum

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Hnilica, Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Večne usmiaty a vždy pozitívne naladený pesničkár Juraj Hnilica. Aj takýto prívlastok si zaslúžil martinský rodák …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *