sobota - 23. októbra, 2021
, Kapela IMT Smile vydáva spevník

Kapela IMT Smile vydáva spevník

Fanúšikov slovenskej rockovej kapely IMT Smile určite poteší správa, že prichádza s unikátnym spevníkom svojich tridsiatich najväčších hitov. Jeho vznik si údajne vyžiadali samotní fanúšikovia, ktorí kapelu často kontaktovali a prosili o noty i akordy k ich piesňam. Chceli sme im vyjsť v ústrety a práve preto sme sa rozhodli urobiť spevník a dať všetkým možnosť hrať naše pesničky tak, ako boli napísané“, prezradil líder kapely IMT Smile, spevák a skladateľ Ivan Tásler.

Notový záznam pre klavír, spev a gitaru tak umožňuje fanúšikom zahrať si také veľké hity, ako sú Nepoznám, Ľudia nie sú zlí, Za dedinou, Kým stúpa dym, Bozk i fanúšikmi často žiadanú novinku S.O.S., ktorú kapela predstavila len v októbri 2013 a už sa stihla zaradiť k jej hitom. “Verím, že to pomôže tým, ktorí si hrajú pri ohni, na oslavách, alebo v hudobných školách”, dodáva napokon Tásler.

Spevník je možné zakúpiť si buď formou objednávky na stránke oprisaomna.com, alebo na samotných koncertoch kapely.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Slovenská kapela Nocadeň predstavuje v poradí siedmy singel s názvom Labyrint z ich úspešného albumu Auróra (2019). Bratia Rasťo a Robo Kopinovci k nemu natočili čierno-biely …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *