štvrtok - 7. decembra, 2023
, Kapela Kryštof prichádza s novým songom „Srdcebeat“

Kapela Kryštof prichádza s novým songom „Srdcebeat“

V súčasnosti zrejme nie je populárnejšia česká kapela, ako havířovská kapela Kryštof. Tá se medzi najúspešnejšie skupiny etablovala už svojím debutovým albumom, ale na úplný vrchol ju vyniesol až album Inzerát na jeseň roku 2011. Z nej vzišli tri obrovské hity a predaje samotného albumu sa počítajú na desaťtisíce.

Už v júni kapela Kryštof vydá ďalší radový album, ktorý teraz ohlasuje skvelým a jednoznačne hitovým singlom Srdcebeat. „Srdcebeat je pieseň o bezpodmienečnej láske, bez všetkých tých keby, ak, pokiaľ, možno, bez túžby meniť a byť menený. Je šanca ju dostať od niekoho iného ako od detí? My sami to dokážeme? Koľkí z nás sa s ňou v živote stretli? O tom som ju zložil,“ predstavuje novu pieseň frontman Richard Krajčo.

Líder Kryštof pred pár dňami v New Yorku domiešal dosku s producentom Yaronom Fuchsom, ktorý s kapelou spolupracoval už na úspešnom albume Inzerát. „Nový album Kryštof bude ešte lepší. Bude to album, ktorý by obstál na ktoromkoľvek mieste planéty. Silné melódie, moderný zvuk, Richardova charizma. Fanúšikovia sa majú skutočne na čo tešiť. Keby chlapci nespievali po česky, bola by z nich celosvetová hviezda,“ podotýka Fuchs.

A aby tých noviniek okolo kapely nebolo málo, ohlásili Kryštof aj veľkolepé jesenné turné, ktoré bude obsahovať päť v mnohých smeroch výnimočných koncertov. Ako Krajčo okrem iného uvádza, kapela má v pláne prekonať samú seba a ponúknuť nejedno prekvapenie, ktoré bude odhaľovať postupne. Celé turné sa začne 20. októbra v ostravskej ČEZ Aréne, o tri dni neskôr Kryštof zavíta do brnenskej haly Rondo. V Prahe se kapela predstaví 27. októbra v O2 Aréne, posledný októbrový deň sa dostane na libereckú Home Credit Arénu. Srdcebeat Tour vyvrcholí 3. novembra v pardubickej Tipsport Aréne. Vstupenky opäť miznú závratnou rýchlosťou a celé turné bude, pravdepodobne, v rekordnom čase vypredané. Ako predskokani sa predstavia talentovaní Mirai a speváčka Lenny.

Kryštof sú naspäť, nenechajte si ujsť nový singel! Skladba „Srdcebeat“, ktorá ohlasuje júnové vydanie nového albumu, práve prichádza do českých rádií!

Zdroj: Universal Music s.r.o

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

PETRA, PETRA spieva o nešťastnej láske

PETRA spieva o nešťastnej láske

Mladá, krásna a rocková, to je Petra Zubčáková alias PETRA vo svojom novom singli.  …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *