nedeľa - 16. júna, 2024
, Karmen Pál-Baláž po úspešných singloch posúva ďalšiu novinku. O pár dní vydá debutový album

Karmen Pál-Baláž po úspešných singloch posúva ďalšiu novinku. O pár dní vydá debutový album

Karmen Pál-Baláž, ktorá má za sebou podarený debut so skladbou Anjel a Nádej prichádza s novou skladbou Púšťam ťa. Tá je znamením toho, že už o pár dní vychádza Karmen aj jej prvý album „ Kúzlo“..

„Dnes púšťam ťa, no tak si leť, len prosím, nepozeraj späť.“ tak sa spieva v skladbe Púšťam ťa.  Text napísala Andriana Pusztová. Hudbu pre Karmen zložil Adam Ďurica, ktorý sa  zhostil aj úlohy producenta. Singel vychádza zároveň aj s novým videoklipom, v ktorom sa Karmen predstaví v úplne  novej podobe. Námet videoklipu vychádza z pocitu oslobodenia, ale najskôr sme museli dosiahnuť pocit „zviazania“ – hovorí o videoklipe jeho režisér a scenárista Ondřej Kudyn.

V druhej polovici prichádza pocit slobody, a stáva sa z neho tak trocha road movie. „Bol to pre mňa malý šok, auto bez posilňovača riadenia, trocha mi trvalo kým som si zvykla, ale potom to už bolo bez problémov“ spomína na natáčanie Karmen. „A keď už som si na to zvykla, mali sme hotovo. No a na druhý deň som cítila, že mám v rukách svalovicu“  uzatvára  Karmen.

Zdroj: Tomáš Karpel, Universal Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Priznáva, že dostať sa z bludného kruhu závislosti mu pomohla aj láska k hudbe. Boli …