sobota - 18. mája, 2024
, Ženy vedia, po čom ich vlasy najviac túžia

Ženy vedia, po čom ich vlasy najviac túžia

Pravdepodobne nenájdeme ženu, ktorá by nedbala o svoje vlasy a nevenovala im dostatočnú pozornosť. Nerozhoduje ich farba či dĺžka, každá jedna z nás chce byť hrdá na svoje vlasy, a preto sa im venuje maximálne a každodenne. Rovnako to platí aj o mnohých mužoch. Nie každý z nás sa narodil pod šťastnou hviezdou a môže povedať, že má kvalitné a zdravé vlasy, o ktoré sa nemusí príliš starať. Väčšinou opak je pravdou. Čo nám nenadelila príroda, o to sa musíme postarať sami.

Základné pravidlo je veľmi dôležité

Ak chceme mať zdravé vlasy, musíme sa o ne starať – úplne jednoduché. Základným pravidlom je umývanie vlasov. Ale zďaleka to ním nekončí. Je to jeden z rozhodujúcich faktorov ovplyvňujúcich vzhľad vlasov v budúcnosti. Z toho dôvodu je veľmi dôležité umývať vlasy dôkladne a podľa potreby aj každý deň. Po umytí by sme ich mali ošetriť vhodnou vlasovou kozmetikou, samozrejme, v primeranom množstve. Aj v tomto prípade platí, že všetkého veľa škodí. Príjemným „pohladením“ pre naše vlasy môže byť gél na vlasy, ktorý im dodá požadovaný tvar, objem i vôňu.

Chráňte a skrášľujte svoje vlasy

Myslíte si, že ošetrovanie vlasov je zbytočná strata času? Alebo venujete svojim vlasom dostatočnú starostlivosť? Ak áno, rozhodne robíte dobre! Každý deň si treba nájsť aspoň zopár minút na to, aby sme sa svojim vlasom povenovali. Nielen ich umyli, ale aj ošetrili vhodnými vlasovými prípravkami. Jedným z nich je aj kondicionér, ktorý je doslova balzamom pre naše vlasy, nech sú už akejkoľvek kvality. Existuje viacero druhov kondicionérov podľa typu vlasov, každý si nájde ten svoj. Dokonca si možno vyberať medzi kondicionérmi na suché vlasy a kondicionérmi na vlhké vlasy. Kondicionér poskytuje našim vlasom látky, ktoré ich ochraňujú a skrášľujú.

Zdroj: PR správa

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …