štvrtok - 11. augusta, 2022
, Tereza Mašková vydala nový singel. Skladbu O nás dvou pre ňu napísali členovia No Name

Tereza Mašková vydala nový singel. Skladbu O nás dvou pre ňu napísali členovia No Name

Tereza Mašková naspievala pieseň O nás dvou, ktorú pre ňu napísali  Zoli Sallai a  Igor Timko zo skupiny No Name spolu s herečkou Janou Kolesárovou. Speváčka k nemu už zverejnila  aj videoklip, ktorý k nemu natočila.

Tereza Mašková prechádza obdobím plných príprav k vydaniu svojho prvého štúdiového albumu naplánovaného na jar budúceho roku. Po úspešnom singli Žár naspievala pieseň, ktorú pre ňu napísali členovia skupiny No Name. Zoli Sallai zložil hudbu a textom ju opatrili Igor Timko a  herečka Jana Kolesárová „Som veľmi rada, že som mala možnosť Igora a Zoli poznať. To, že sú skvelí muzikanti, všetci vieme, ale hlavne sú veľmi srdeční a dobrí ľudia. Veľmi si ich vážim,“ vyznáva sa Tereza Mašková a k samotnej piesni hovorí: „Keď som ju počula prvýrát, naraz som nevedela čo povedať. Chcelo sa mi plakať a smiať sa, pretože presne vystihovala, čo som v tom období prežívala: strach z lásky, zmätenosť a zamilovanosť.“

Igor Timko si spoluprácu s mladou speváčkou pochvaľuje: Terezke sme skladbu pustili doobeda a ešte v ten istý deň večer ju naspievala s takou ľahkosťou a gráciou, že sa nebavíme o naspievaní songu, ale o vdýchnutí života pesničke….Každé slovo sa umocnilo a významy začali do seba zapadávať. Tereza je veľká speváčka, ktorá ma dar hlasom zhmotňovať emócie a vytvárať príbehy.”

Zdroj: Renáta Tomášová, Warner Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Veronika Rabada, Veronika Rabada vydáva nový album Sukne

Veronika Rabada vydáva nový album Sukne

Známa slovenská speváčka Veronika Rabada vydáva nový album Sukne, ktorý vznikal počas dvoch rokov koronových …