pondelok - 4. marca, 2024
, Tereza Mašková vydala nový singel. Skladbu O nás dvou pre ňu napísali členovia No Name

Tereza Mašková vydala nový singel. Skladbu O nás dvou pre ňu napísali členovia No Name

Tereza Mašková naspievala pieseň O nás dvou, ktorú pre ňu napísali  Zoli Sallai a  Igor Timko zo skupiny No Name spolu s herečkou Janou Kolesárovou. Speváčka k nemu už zverejnila  aj videoklip, ktorý k nemu natočila.

Tereza Mašková prechádza obdobím plných príprav k vydaniu svojho prvého štúdiového albumu naplánovaného na jar budúceho roku. Po úspešnom singli Žár naspievala pieseň, ktorú pre ňu napísali členovia skupiny No Name. Zoli Sallai zložil hudbu a textom ju opatrili Igor Timko a  herečka Jana Kolesárová „Som veľmi rada, že som mala možnosť Igora a Zoli poznať. To, že sú skvelí muzikanti, všetci vieme, ale hlavne sú veľmi srdeční a dobrí ľudia. Veľmi si ich vážim,“ vyznáva sa Tereza Mašková a k samotnej piesni hovorí: „Keď som ju počula prvýrát, naraz som nevedela čo povedať. Chcelo sa mi plakať a smiať sa, pretože presne vystihovala, čo som v tom období prežívala: strach z lásky, zmätenosť a zamilovanosť.“

Igor Timko si spoluprácu s mladou speváčkou pochvaľuje: Terezke sme skladbu pustili doobeda a ešte v ten istý deň večer ju naspievala s takou ľahkosťou a gráciou, že sa nebavíme o naspievaní songu, ale o vdýchnutí života pesničke….Každé slovo sa umocnilo a významy začali do seba zapadávať. Tereza je veľká speváčka, ktorá ma dar hlasom zhmotňovať emócie a vytvárať príbehy.”

Zdroj: Renáta Tomášová, Warner Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica a Peter Lipa, Adam Ďurica a Peter Lipa nahrali spoločnú pieseň s názvom Chcel by som vedieť

Adam Ďurica a Peter Lipa nahrali spoločnú pieseň s názvom Chcel by som vedieť

„K našej spolupráci sme sa dostali pomerne dosť neskoro, vzhľadom na to, ako dlho sa …