piatok - 19. apríla, 2024
, Katarína Knechtová prichádza s novou skladbou „V modlitbách“
Foto: FB/Katarína Knechtová

Katarína Knechtová prichádza s novou skladbou „V modlitbách“

Katarína Knechtová prichádza s novou skladbou „V modlitbách“, v klipe sa poprvýkrát zhostila hereckej úlohy aj v intímnejší scénach!

Katarína Knechtová predstavuje novú baladu „V modlitbách“. Úspešná speváčka a skladateľka napísala hudbu aj text k novej skladbe, ktorú sama považuje za veľmi osobnú. Klip sa nakrúcal v Los Angeles v USA a v novom hudobnom štúdiu Randyho Gnepu v Prešove. Zahral si v ňom profesionálny americký herec, ktorý si s Katkou po pár minútach vyskúšal bozky a intímne scény, vôbec prvé v Katkinej kariére!

„Bol to pre nás všetkých nesmierny zážitok a myslím si, že to zo samotnej nahrávky cítiť. Znie veľmi prirodzene a organicky. Sme na ňu všetci ohromne pyšní. Najväčšou inšpiráciou pri tvorbe je láska, medziľudské vzťahy a dynamika medzi ľuďmi. Pieseň je vlastne zamyslením sa nad tým, že ľudia sa za istých životných okolností môžu míňať, napriek tomu, že sa milujú. Niekedy je jediným riešením nechať toho druhého ísť a veriť, že raz pochopí súvislosti a samého seba. V tomto prípade ide o problém so závislosťou na alkohole, čo je obvykle nezlučiteľne s partnerským životom…Pre mňa je to veľmi osobná pieseň,“ vysvetľuje sympatická Katka Knechtová.

Scenár má na konte sama autorka piesne a režisérom je Majo Martaus  z ImagineVisions. „Lokácie v USA vyberal režisér, keďže L.A. je jedna z jeho pracovných základní. Los Angeles saveľmi páčilo. To mesto ma charizmu a zároveň je veľmi kontrastné. Je tam smotánka a aj veľká chudoba. Mestská džungľa a zároveň krásna príroda. Nakrúcali sme na nádherných miestach – Mohavská púšť, JoshuaTree národný park alebo Hollywood,“ spomína Katka.

V klipe sa šarmantná speváčka ocitla po prvýkrát v úlohe herečky. Za partnera si vybrala skutočného amerického herca z katalógu Jordana James Smitha. Ďalším hercom bol prekrásny veterán z roku 1965 Chevrolet Chevelle.

„Hráme v klipe pár, v ktorom ja zistím, že môj partner má problém s alkoholom. A spolu sme predviedli moje prvé intímne scény vôbec. Poznali sme sa päť minút a keďže čas bol drahý a vzácny, hneď po prvej klapke sme museli hrať zamilovaných a bozkávať sa,“ prezradila Katka Knechtová.

Nakrúcanie v americkej púšti bolo niekoľkokrát ohrozené! Keď sme nakrúcali v Mohavskej púšti, tak k nám zrazu prišla skupina miestnych „domorodcov“ a chceli nás okradnúť. Boli to chvíle kedy nám nebolo všetko jedno. A herca, ktorého sme mali vybraného pôvodne,vôbec neprišiel, čiže sme museli rýchlo vymyslieť plán B. Našťastie to celé dobre dopadlo a myslím si, že Jordan bol ešte lepšia voľba. Napriek tomu, ž hral klipe človeka, ktorý je de facto alkoholik, sám je abstinent a whiskey v živote nepil! Museli sme tak prelievať do fliaščaj a vodu…smeje sa Katka Knechtová.

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Hnilica, Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Večne usmiaty a vždy pozitívne naladený pesničkár Juraj Hnilica. Aj takýto prívlastok si zaslúžil martinský rodák …