pondelok - 15. augusta, 2022
, The Killers sú konečne späť. Do éteru sa vracajú so singlom The Man!

The Killers sú konečne späť. Do éteru sa vracajú so singlom The Man!

Americká kapela The Killers patrila pred pár rokmi medzi najobľúbenejšie rockové kapely.  Na svojom konte má takmer dve desiatky hitov (napríklad Somebody Told Me, When You Were Young, Human alebo Spaceman) aj ich koncerty patria medzi tie najlepšie.

V roku 2013 fanúšikom ponúkli kolekciu svojich najlepších skladieb a charizmatický frontman Brandon Flowers sa začal opäť plne venovať svojej sólovej kariére, ktorú odštartoval už v roku 2010.

V tomto roku by štvorica z Las Vegas mala vydať nový, v poradí piaty štúdiový album. Na doske pomenovanej Wonderful Wonderful spolupracovali The Killers s poprednými producentmi aj kolegami z hudobnej brandže, medzi ktorými nechýba napríklad Ryan Tedder z OneRepublic, Brian Eno alebo Jacknife Lee. Novinka by podľa slov kapely mala byť trošku experimentálna, čo potvrdzuje aj pilotný singel The Man

The Killers totiž takmer úplne odhodili gitary a predstavujú funky tanečné zvuky, v ktorom bystrejší počujú aj sample songu Spirit Of The Boogie z repertoáru Kool & The Gang či Fame od Davida Bowieho. Singel The Man môžete aktuálne počuť aj z Rádia Rebeca.

Karolína Zboniaková, Universal Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Peter Juhás, Peter Juhás a Radovan Hanko v inšpiratívnom duete Každý pád

Peter Juhás a Radovan Hanko v inšpiratívnom duete Každý pád

Novinka s videoklipom Každý pád je spoločným dielom Petra Juhása a Radovana Hanka. Výsledok spolupráce …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *