štvrtok - 18. júla, 2024
, Legenda 90. rokov je späť! MC Erik uzatvára výnimočný rok novou skladbou

Legenda 90. rokov je späť! MC Erik uzatvára výnimočný rok novou skladbou

Ikona slovenskej dancefloorovej scény, DJ a producent MC Erik sa rozhodol výnimočný rok zakončiť tým, čo k nemu neodmysliteľne patrí – singlom, ktorý poteší každého fanúšika tohto hudobného žánru. Vyzretejší a skúsenejší, tak možno charakterizovať Erika Arestu, ktorý sa spolu s Ivanou Poláčkovou v novej skladbe pýta „Is This Love“.

MC Erik po silvestrovských zásnubách tento rok stihol svadbu i sťahovanie do nového domu. „Pri kúpe domu sme s manželkou hľadali nehnuteľnosť, ktorá by bola bližšie k Martinovi Hajkovi, v ktorého štúdiu sme nahrali s Ivkou celý album a v budúcnosti plánujem s ním intenzívnejšie spolupracovať,“ povedal Erik o spolupráci so spoluautorom nového singla Is This Love Martinom Hajkom.

Videoklip ku skladbe sa sčasti nakrúcal ešte v letnom období v Prahe, v Erikovom domovskom Music Clube Zlatý strom, pri najväčšej grafitti stene v Modřanoch a v štúdiu ProRecords Martina Hajka. Klip sme síce točili už v lete, ale finálnu postprodukciu sme dokončili až teraz. Hneď po natočení klipu sme sa sťahovali, potom pripravovali svadbu a svadobnú cestu a popri tom všetkom ešte bežná pracovná hektika,“ vysvetlil zdržanie producent a DJ a dodal: „Nášmu kameramanovi vykradli auto a zobrali mu fototechniku. Síce sa to priamo nedotklo záberov do nášho videoklipu, ale riešenie tejto situácie spôsobilo ďalšie zdržanie.“ MC Erikovi sa do videoklipu podarilo dostať aj svoju záľubu v kvalitných a rýchlych autách, keď špeciálnu úlohu dostala americká klasika Mustang.

MC Erik pravidelne pôsobí ako DJ v rôznych kluboch v Čechách a občas ako hosť aj na Slovensku. S Ivanou Poláčkovou pravidelne prezentuje svoje najväčšie hity na akciách zameraných na 90. roky. V tomto roku sa na podujatí ich vystúpenie videlo 17.000 divákov. MC Erik je pravidelne súčasťou podujatia We Love 90s, ktoré dvakrát ročne prináša na Slovensko hviezdy európskej eurodance scény 90. rokov.

Zdroj: Andrea Čurná, Woowoo

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …