sobota - 20. júla, 2024
, Letná popová skladba inšpirovaná požehnaním od mnícha. Jason Mraz predstavuje nový singel

Letná popová skladba inšpirovaná požehnaním od mnícha. Jason Mraz predstavuje nový singel

Hudobník a držiteľ dvoch cien Grammy Jason Mraz  nedávno vydal album Know., na ktorom môžete nájsť aj vydarený singel Have it all.

Jason Mraz bol vždy jedným z tých, ktorí pravidelne šíria pohodové vibrácie, ale aj ním dokáže hocičo zamávať. Ako sám priznal, vníma ako sa svet od roku 2012 zmenil. „Ľudia bojujúci za svoje slobody a rovnosť, aktivizmus je vo veľkom späť. Odvtedy som napísal veľa nahnevaných, frustrujúcich, dokonca aj smutných skladieb, ale nič, s čím by som chcel prísť, spievať to,“ vyjadril sa spevák.

Rozhýbal ho však výlet do Mjanmarska, ktorý absolvoval v roku 2012. Spoločnosť mu robil budhistický mních, ktorý mu dal požehnanie a výsledkom bola skladba Have it all. Tou by chcel do sveta priniesť kúsok svetla. Veď ako môžete počuť v skladbe „Nech poznáš význam slova šťastie/Nech ťa vždy vedie tlkot z tvojej hrude“….takto nejako vnímal požehnanie, ktoré od mnícha dostal pred šiestimi rokmi a chce sa s vami oň podeliť.

 

Zdroj: red, billboard.com

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …