utorok - 21. marca, 2023
, Liptovská nemocnica zavádza zákaz návštev na všetkých oddeleniach
Foto: FB/Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš

Liptovská nemocnica zavádza zákaz návštev na všetkých oddeleniach

Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu v Liptovskom Mikuláši zavádza od pondelka 4. októbra zákaz návštev na všetkých oddeleniach. Nemocnica o tom informuje na sociálnej sieti.

„Na základe zhoršujúcej sa epidemiologickej situácie v súvislosti s ochorením COVID-19, platí z dôvodu ochrany zdravia obyvateľov, hospitalizovaných pacientov a personálu na všetkých oddeleniach LNsP Liptovský Mikuláš zákaz návštev  s platnosťou od 4.10.2021 až do odvolania,“ uvádza nemocnica.

Návštevy sú v mimoriadnych prípadoch povolené na základe súhlasu primára alebo službukonajúceho lekára oddelenia pre kňazov za účelom podávania sviatosti pomazania ťažko chorých a umierajúcich, u pacientov, ktorí sú ťažko chorí alebo umierajúci, prítomnosť sprevádzajúcej osoby pri pôrode.

Za podmienok (OTP): Plne očkovaná osoba- bez príznakov ochorenia, negatívny antigénový test nie starší ako 24 hodín alebo PCR test nie starší ako 72 hodín, po prekonaní ochorenia COVID-19 nie viac ako 180 dní- bez príznakov ochorenia.

Zdroj: FB/Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu Liptovský Mikuláš

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Robo Opatovsky, Robo Opatovský: „Už aj ja mám svoju Lásku“

Robo Opatovský: „Už aj ja mám svoju Lásku“

Spevák a skladateľ Robo Opatovský zverejnil videoklip k svojej novej skladbe Láska. Tú nahral spolu s Romanom Mečiarom, …