utorok - 28. júla, 2026
MHA Martin, Martin doma jednoznačne zvíťazil. Do zápasu nastúpil aj majster sveta z Göteborgu!

Martin doma jednoznačne zvíťazil. Do zápasu nastúpil aj majster sveta z Göteborgu!

V 12. kolo 2. Slovenskej hokejovej ligy hostil MHA Martin papierovo slabšieho súpera – HO Hamikovo. Martinských priaznivcov musel potešiť fakt, že v zápase debutoval skúsený obranca a držiteľ zlatej medaile z MS v hokeji 2002 – Peter Smrek, ktorý s tímom poctivo trénoval už niekoľko mesiacov.

Zápas sa podľa papierových predpokladov vyvíjal v prospech domácich, keď po prvej tretine svietilo na tabuli skóre 2:0. V úvode druhej tretine Martinčania mierne poľavili v hernom nasadení a boli nútení si vziať oddychový čas. Následne si domáci hokejisti vstúpili do svedomia a vývoj zápasu prevzali plne do svojej réžie. Súperovi nič nedarovali a v priebehu necelých 5 minút skórovali až štyrikrát. Hosťom sa nepodarilo zaznamenať čestný úspech ani v záverečnej tretine, naopak Martinčania pridali ďalšie dva strelecké zásahy.

Najbližší zápas na domácom ľade čaká Martinčanov v sobotu 21. decembra, kedy sa s Púchovom „pobijú“ o 2. miesto v tabuľke.

MHA MARTIN vs HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 8:0 (2:0, 4:0, 2:0)

Zhodnotenie zápasu:

 

Vyjadrenia trénerov a hráčov poskytla Oľga Roháľová

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

MHA Martin, Martin si proti oslabenej Detve postrážil víťazstvo. Po základnej časti skončí piaty

Martin si proti oslabenej Detve postrážil víťazstvo. Po základnej časti skončí piaty

Streda, 18. február, Martin – Hokejisti MHA Martin zvládli predposledné vystúpenie v základnej časti Tipos …