sobota - 20. apríla, 2024
Martin, Martin nezvládol zápas na domácom ľade

Martin nezvládol zápas na domácom ľade

Zatiaľ čo v predchádzajúcom zápase to tímu z Turca do bránky súpera len tak padalo, tak v stretnutí so Žiarom nad Hronom to bolo jedno veľké trápenie. Po prvej tretine Martinčania prehrávali 0:1. Tesný náskok si Žiar podržal až do 45. minúty, kedy po asistencii Dírera skóre vyrovnával Tiainen. V posledných piatich minútach sa však pomyselné misky váh opäť priklonili na stranu hostí,  kedy skóroval Pač. Na tento gól už Martin nedokázal odpovedať a pripočítal si tak tretiu prehru v sezóne.

HK MARTIN – HK ŽIAR NAD HRONOM 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Góly: 45. Tiainen (Dírer) – 19. N. Gašpar (V. Fekiač, Jakúbek), 55. Pač (M. Šeliga, Václav)