piatok - 29. marca, 2024
HK Martin, Martinčania otočili zápas v 3. tretine. Zaznamenali prvé víťazstvo v sezóne

Martinčania otočili zápas v 3. tretine. Zaznamenali prvé víťazstvo v sezóne

Prvý zápas na domácom ľade sa spočiatku nevyvíjal podľa predstáv martinského publika. Po úvodných dvoch tretinách vyhrávali hostia z Dubnice už 3:0, no tímu z Turca stačila na obrat práve posledná 20-minútovka, v ktorej sa im podarilo streliť 4 góly a žiaden nedostať. Do tabuľky si tak HK Martin pripisuje 3 body.

HK Martin – Spartak Dubnica 4:3

Góly: 2. Huhtela, 17. Skvarek 20. Kristin 47. Petran 51. Semanak 53. Dírer 60. Poliacek