pondelok - 27. mája, 2024
, Martinka z Turca navždy odišla

Martinka z Turca navždy odišla

Keď zaznie meno Martina Chovancová len málokto vie o koho ide, všetci ju poznajú ako Martinku z Turca, ktorá bohužiaľ včera zomrela vo veku 34 rokov. Do povedomia sa dostala najmä svojím účinkovaním v jednej realityshow. Známa sa stala najmä svojským štýlom obliekania a svojím vyjadrovaním. Podľa dostupných informácií Martina už dlhšie mala zdravotné problémy a musela byť hospitalizovaná. Nakoniec však svoj boj o život prehrala v ilavskej nemocnici. O jej úmrtí informoval jej kamarát, ktorý zverejnil status na Facebooku. „ Veľmi smutný som…Martinka bola veselá a dobrosrdečná žena. Mal som ju rád a keď som videl čo sa s ňou deje chcel som pomôcť…nechcela…predminulý týždeň sme jej do nemocnice niesli hygienické potreby. Žiaľ už sa z toho nedostala. Verím, že je na lepšom mieste.“

Podľa zdroja z jej blízkeho okolia Martinka podľahla zlyhaniu pečene. Jej smrť potvrdila aj jej dcéra Barbora pre denník Nový Čas.

Foto: facebook.com

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Noc múzeí a galérií, Noc múzeí a galérií v SNM v Martine ponúkne špeciálny program v troch múzeách. Všetky môžete navštíviť na jednu vstupenku!

Noc múzeí a galérií v SNM v Martine ponúkne špeciálny program v troch múzeách. Všetky môžete navštíviť na jednu vstupenku!

Netradičná noc plná nových poznatkov, aktivít i zábavy čaká všetkých, ktorí zavítajú do Slovenského národného …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *