pondelok - 27. mája, 2024
, Mesto Rajec pomáha seniorom pri registrácii na očkovanie proti COVID -19
Foto: Mesto Rajec

Mesto Rajec pomáha seniorom pri registrácii na očkovanie proti COVID -19

Mestu Rajec záleží na zdraví svojich občanov, preto pohotovo zareagovalo na možnosť podať pomocnú ruku pri registrácii na očkovanie obyvateľov mesta proti COVID 19. 

Osamelí seniori, ľudia v núdzi a občania, ktorí nemajú prístup na internet môžu požiadať sociálnu pracovníčku mesta o zaregistrovanie na očkovanie. Termín na očkovanie bude pridelený žiadateľovi po overení, že žiadateľ patrí do skupiny spĺňajúcej podmienky očkovania v zmysle platnej legislatívy.

Registrácia sa vykonáva na stránke, kde pracovníčka mesta vyplní osobné údaje  občana. Systém vygeneruje PIN – kód, ktorý bude oznámený žiadateľovi telefonicky spolu s časom a termínom očkovania. Všetky potrebné  informácie ohľadne očkovania nájdu záujemcovia na stránke tu. Preto neváhajte a v prípade, že Vám nemá kto pomôcť pri registrácii na očkovanie, kontaktujte počas pracovných dní našu sociálnu pracovníčku na  č. t. 0905 550 077.

Mesto Rajec pristúpilo k tomu kroku hlavne preto, aby pomohlo chrániť najviac postihovanú skupinu ľudí zodpovedným prístupom k očkovaniu a dopomôcť tak vrátiť sa do normálneho života bez obavy z možnej nákazy touto zákernou chorobou.

Zdroj: Mesto Rajec

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Noc múzeí a galérií, Noc múzeí a galérií v SNM v Martine ponúkne špeciálny program v troch múzeách. Všetky môžete navštíviť na jednu vstupenku!

Noc múzeí a galérií v SNM v Martine ponúkne špeciálny program v troch múzeách. Všetky môžete navštíviť na jednu vstupenku!

Netradičná noc plná nových poznatkov, aktivít i zábavy čaká všetkých, ktorí zavítajú do Slovenského národného …