piatok - 30. septembra, 2022
, Mestské zastupiteľstvo v Martine rozhodlo aj o najlepších športovcoch v regióne

Mestské zastupiteľstvo v Martine rozhodlo aj o najlepších športovcoch v regióne

Počas prvého zasadnutia Mestského zastupiteľstva v roku 2016 bolo predložených niekoľko správ a návrhov, ktoré buď hodnotili uplynulý rok alebo stanovili ciele a plány do nasledujúcich mesiacov.

Vo štvrtok 28. januára sa po prvýkrát v novom roku stretli vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Martine poslanci, aby rozhodovali a diskutovali o otázkach a problémoch, ktoré priamo ovplyvňujú život v meste. V rámci rokovania bol poslancom odprezentovaný návrh rekonštrukcie podchodu pri Ulici Kohútová, informatívna správa o činnosti školskej rady, rád škôl a výchovno-vzdelávacích výsledkoch u škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta, návrh komunitného plánu sociálnych služieb mesta a iné strategické dokumenty.

Okrem toho došlo k menšej úprave rozpočtu mesta na rok 2016, keď boli presunuté finančné prostriedky na dokončenie investičnej akcie z minulého roka. Rozhodne najzaujímavejším bodom rokovania pre všetkých športovcov bolo rozhodovanie, kto si zaslúžia ocenenia v kategóriách športovec roka, športový talent roka, športový kolektív roka a čestné uznanie za celoživotný prínos pre šport za rok 2015. Po konštruktívnej diskusii boli vybraní tí najlepší v jednotlivých kategóriách, ktorí si prevezmú ceny z rúk vedenia mesta počas slávnostného galaprogramu.

Autor: Michaela Černeková
Foto: martin.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Odkazy III., Odkazy III. koncert venovaný spomienke na Alicu Masarykov je za nami. Ako sa vydaril?

Odkazy III. koncert venovaný spomienke na Alicu Masarykov je za nami. Ako sa vydaril?

Dňa 17. septembra 2022 sa v rámci projektu Odkazy III. uskutočnil koncert klasickej hudby venovaný …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *