utorok - 16. apríla, 2024
, Mestské zastupiteľstvo v Martine rozhodlo aj o najlepších športovcoch v regióne

Mestské zastupiteľstvo v Martine rozhodlo aj o najlepších športovcoch v regióne

Počas prvého zasadnutia Mestského zastupiteľstva v roku 2016 bolo predložených niekoľko správ a návrhov, ktoré buď hodnotili uplynulý rok alebo stanovili ciele a plány do nasledujúcich mesiacov.

Vo štvrtok 28. januára sa po prvýkrát v novom roku stretli vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Martine poslanci, aby rozhodovali a diskutovali o otázkach a problémoch, ktoré priamo ovplyvňujú život v meste. V rámci rokovania bol poslancom odprezentovaný návrh rekonštrukcie podchodu pri Ulici Kohútová, informatívna správa o činnosti školskej rady, rád škôl a výchovno-vzdelávacích výsledkoch u škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta, návrh komunitného plánu sociálnych služieb mesta a iné strategické dokumenty.

Okrem toho došlo k menšej úprave rozpočtu mesta na rok 2016, keď boli presunuté finančné prostriedky na dokončenie investičnej akcie z minulého roka. Rozhodne najzaujímavejším bodom rokovania pre všetkých športovcov bolo rozhodovanie, kto si zaslúžia ocenenia v kategóriách športovec roka, športový talent roka, športový kolektív roka a čestné uznanie za celoživotný prínos pre šport za rok 2015. Po konštruktívnej diskusii boli vybraní tí najlepší v jednotlivých kategóriách, ktorí si prevezmú ceny z rúk vedenia mesta počas slávnostného galaprogramu.

Autor: Michaela Černeková
Foto: martin.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Modré hory akustik, Barmuseum: Modré hory akustik

Barmuseum: Modré hory akustik

Projekt festHUDOBNE pokračuje a druhou skupinou, ktorú si pre vás pripravili v Barmuseu, sú nezameniteľný …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *