piatok - 1. decembra, 2023
, Mestský úrad v Žiline bude z dôvodu vianočných sviatkov pre verejnosť uzatvorený od 23. decembra

Mestský úrad v Žiline bude z dôvodu vianočných sviatkov pre verejnosť uzatvorený od 23. decembra

Mestský úrad v Žiline bude z dôvodu vianočných sviatkov pre verejnosť uzatvorený od 23. decembra. Uzatvorenie sa týka aj klientskeho centra v sídle úradu na Námestí obetí komunizmu 1 okrem služieb podateľne. V dňoch 27. až 30. decembra bude úrad otvorený v obvyklých prevádzkových hodinách. V piatok 31. decembra budú služby pre verejnosť opäť nedostupné, otvorená bude len podateľňa.

V novom roku sa Mestský úrad v Žiline otvorí pre verejnosť 3. januára, až do 5. januára bude fungovať podľa platných otváracích hodín od 8.00 do 14.00 hod. Vo štvrtok 6. januára sa úrad opäť uzavrie z dôvodu štátneho sviatku a nedostupné budú všetky služby s výnimkou podateľne aj v piatok 7. januára. Klientske centrum i mestský úrad začnú opäť pracovať v pondelok 10. januára.

Otváracie hodiny klientskeho centra sú od pondelka do piatka od 8.00 do 14.00 hod. V čase od 11.30 do 12.00 hod. sa v priestoroch klientskeho centra vykonáva pravidelná dezinfekcia, vtedy nebudú služby pre verejnosť k dispozícii.

Pracovisko Ohlasovne pobytu Žilina (evidencie obyvateľov) v Klientskom centre Ministerstva vnútra SR (v budove Europalace, Vysokoškolákov 33B) na žilinskom sídlisku Vlčince bude pre verejnosť k dispozícii v režime určenom ministerstvom či Okresným úradom v Žiline. Viac informácií nájdete na: https://www.minv.sk/?okresne-urady-klientske-centra&urad=28.

Mestský úrad v Žiline z dôvodu ochrany zdravia obyvateľstva proti šíreniu koronavírusu upozorňuje občanov, aby pri návšteve úradu dodržiavali aktuálne protipandemické opatrenia. Vstup do klientskeho centra je naďalej regulovaný.

Povinné je prekrytie dýchacích ciest respirátorom, dvojmetrové rozostupy a dezinfekcia rúk. Odporúčané je meranie telesnej teploty. Na tento účel je pri vchode do mestského úradu umiestnený automatický merač.

Zdroj: Mesto Žilina

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

MHA Martin, Tri zápasy tri výhry. Hokejisti Martina si poradili s kvalitným súperom zo Senice

Tri zápasy tri výhry. Hokejisti Martina si poradili s kvalitným súperom zo Senice

V zápase tretieho kola 2. hokejovej ligy Martin hostil tím Senice vyskladaný z hráčov, ktorí …