sobota - 20. apríla, 2024
, MHC Martin: najskôr výhra, potom prehra

MHC Martin: najskôr výhra, potom prehra

Hokejisti MHC Martin v piatok 23. septembra 2016 odohrali na domácom ľade zápas proti nováčikovi najvyššej domácej súťaže MHk 32 Liptovský Mikuláš zápas. Našim hráčom stačil na výhru jediný gól.

Hokejisti MHC Martin zdolali na domácom ľade MHk 32 Liptovský Mikuláš. Počas celého zápasu padol iba jediný gól, ktorý skončil v sieti súpera, a to v 25 minúte. Za tento gól sa zaslúžil mladý útočník Matej Dírer, ktorý z krídla prekonal striedajúceho brankára Adama Nagya. A tak si Martinčania pripísali tretí triumf v tejto sezóne. Liptáci majú na svojom konte zatiaľ iba dve výhry a štyri prehry.

A takto sa vyjadril k zápasu náš útočník Matej Dírer:

A ako zhodnotil zápas hráč MHk 32 Liptovský Mikuláš Richard Stehlík:

Z výhry nad MHk 32 Liptovský Mikuláš sa naši hráči dlho netešili, pretože v nedeľu odohrali zápas v Nitre, ktorý sa skončil pre domácich hráčov výhrou 5:2. V prvej tretine bola hra vyrovnaná a skončila sa za stavu 1:1. V druhej tretine už však viedla domáca Nitra, ktorá strelila až tri góly. A konečnú podobu výsledku dal v poslednej minúte stretnutia opäť hráč HK Nitra Tibor Kutálek.

Zdroj: mhcmartin.tipsportextraliga.sk