sobota - 2. marca, 2024
, Mikulášske podujatie v podaní HBK Kometa Vrútky

Mikulášske podujatie v podaní HBK Kometa Vrútky

HBK Kometa Vrútky privíta v poslednom kole jesennej časti hokejbalovej extraligy na domácej pôde majstrovskú Nitru. Zápas začína v sobotu 28. novembra o 13.00 hod. a domáci celok pripravil v rámci tohto zápasu benefičné podujatie – Kometa deťom. Pôjde o bežný extraligový zápas, avšak jeho súčasťou bude viacero sprievodných akcií.

Kometa Vrútky pozvala na toto stretnutie deti z detského domova v Necpaloch, ktoré tak budú mať možnosť na vlastné oči vidieť napínavý duel a hráči domácich veria, že ich deti povzbudzovaním poženú k výhre nad silným súperom. Pre deti z detského domova je pripravené prekvapenie v podobe mikulášskych darčekov. Po zápase budú mať tiež možnosť na vlastnej koži skúsiť, aké je to byť hokejbalistom. Taktiež bude pre nich pripravených množstvo súťaží.

Súčasťou sprievodných akcií bude aj minizápas detských nádejí Komety Vrútky, ktoré zohrajú svoj duel v prvej prestávke zápasu mužov. Tohto podujatia sa zúčastnia aj hokejisti MHC Martin, takže nielen deti z detského domova, ale aj ostatní fanúšikovia budú mať možnosť získať podpis svojich obľúbených hráčov.

Pozývame na tento zápas všetkých fanúšikov, ktorí budú môcť na mieste taktiež prispieť svojou troškou k peknej myšlienke.

, Mikulášske podujatie v podaní HBK Kometa Vrútky

Autor: Tomáš Hlatký
Foto: FB/Kometa Vrútky fans

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *