štvrtok - 25. júla, 2024
tieniaca technika, Moderná tieniaca technika: Kvalitné slnečné okuliare pre váš domov
Ilustračné foto: rzoze19/shutterstock.com

Moderná tieniaca technika: Kvalitné slnečné okuliare pre váš domov

Podkrovie potrebuje rovnakú úroveň súkromia ako ostatné miestnosti v dome. Navyše v miestnostiach pod strechou sa najčastejšie pozoruje nadmerná úroveň osvetlenia a tepla. Jasné svetlo je tak nepríjemné pre oči a škodlivé pre mnohé zariadenia.

Výber tienenia pre strešné okná nie je ale jednoduchá záležitosť. Je potrebné si vybrať značkové zatemňujúce rolety pre strešné okná, ktoré sú dokonale prispôsobené ich dizajnu a rozmerom. Disponujú jednoduchou inštaláciou a sú schopné zladiť sa podľa všetkých dôležitých parametrov.

My vás s výhodami takejto tieniacej techniky zoznámime.

Vonkajšie markízy na strešné okná

Blížiaca sa jar a leto nás čoskoro privítajú s prvými vyššími dennými teplotami a slnečným svitom. Ten sa postará o prehrievanie sklenených výplní okien domu, vďaka čomu bude v interiéri neznesiteľne teplo.

Aby ste sa tomu vyhli a aj v zime si vďaka tejto tieniacej technike užívali príjemný komfort, zaobstarajte si univerzálne vonkajšie markízy na strešné okná. Ide o tieniacu techniku, ktorá sa postará o príjemné zatemnenie miestnosti a jej ochranu pred teplom, pričom máte zachovaný potrebný výhľad.

Výhody, ktoré vás presvedčia

Materiál tienidla je polyester. Roleta je odolná voči mechanickému poškodeniu. Na jej vonkajšej strane je aplikovaný tepelne odrážajúci povlak. Tienidlo sa pohodlne otvára spolu s oknom, takže máte zabezpečený pri tienení aj prísun čerstvého vzduchu.

Táto tieniaca technika na strešné okná sa veľmi jednoducho inštaluje, o čom sa so stručným návodom a výkonným aku skrutkovačom určite presvedčíte.

Praktickosť a moderný štýl týchto markíz alebo roliet na strešnom okne vás nenechajú ľahostajným. Okrem ochrany pred slnkom a teplom sa tieniaca technika postará o vaše súkromie a pohodlie. Tak sa o tom presvedčte a zatemňujúce rolety si na termotech.sk vyberte.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …