štvrtok - 25. júla, 2024
, Moderné matky používajú na nosenie detí kvalitné šatky

Moderné matky používajú na nosenie detí kvalitné šatky

Prirodzený pohyb dieťaťa je v jeho prvých mesiacoch života ešte dosť obmedzený. Aj z toho dôvodu je viac menej všetko v rukách jeho najbližších a dospelých. Všetky vaše činy v prvom roku života dieťaťa musia byť podriadené jeho veku a fyziologickým potrebám. Ako rodič, máte významný vplyv na jeho následný vývoj a najmä na motorickú aktivitu.

Preto by všetko v tomto smere malo byť do najmenšieho detailu prispôsobované práve im. Vieme, že to môže byť náročné, ale je to jedna z najdôležitejších úloh rodičov. Dobrou správou je, že si to v mnohých prípadoch môžete uľahčiť. Postačia vám k tomu jednoduché šatky na nosenie.

Čo je pre dieťa skutočne dôležité

Nosenie na rukách je najprirodzenejšou cestou na presun dieťaťa z jedného miesta na druhé. Tu musíte ale chápať, že fyzický a duchovný vývoj dieťaťa je úzko prepojený s matkou, pretože všetky fyzické manipulácie s dieťaťom, sú zdrojom ich vzájomných skúseností. Teda vaša tesná blízkosť je veľmi dôležitá. Vďaka spomínanej šatke nebudete mať s tým ale žiadny problém, tak ako s prípravou kvalitnej kávy pre hostí, ktorí sa rozhodli privítať vašu malú ratolesť do života.

Prečo sú šatky na nosenie tak dobré?

Ak si myslíte, že nosiť dieťa jednoducho v náručí nie je žiadny problém, o opaku vás presvedčí veľké množstvo matiek. Tie to však ale veľmi šikovne vyriešili používaním unikátnych šatiek na nosenie, ktoré môžete nakoniec používať aj ako súčasť bežného odevu. Ten sa dá nakoniec ozdobiť jemným šperkom v akúkoľvek chvíľu, takže žiadny problém, ak by ste chceli ísť so šatkou aj do spoločnosti.

Kde ich kúpite?

Najlepšie miesto na súčasné nakupovanie akýchkoľvek vecí a produktov je na internete. Pre matky to platí dvojnásobne, pretože všetko vyriešia z pohodlia domova a nemusia kvôli tomu chystať celú výbavu na dlhú cestu. Aj tu by ste si ale mali dávať pozor na kvalitu, ide predsa o spokojnosť a zdravie vášho dieťaťa.

Belenka je spoločnosť, ktorá ňou určite disponuje. V podstate ide o jednu zo spokojných mamičiek, ktoré prišli na to, ako kreatívne využiť svoj čas a pomôcť tak aj ostatným. Pre Žilinčanku Lenku je momentálne život v spokojnej rodine prvoradým. A samozrejme, že za to môžu aj spomínané šatky na nosenie detí. Objednajte si ich aj vy, aby sa váš život stal ešte krajším. Ide o originálne nosiče pre deti rôznych vekových kategórií.

Zamilujete si ich vy aj vaše dieťa

Rast kostry a tvorba svalov dieťaťa priamo závisí od dĺžky pobytu na rukách a od nosenia dieťaťa. Nesprávna podpora ale môže viesť k rôznym problémom. Šatky na nosenie poskytujú malým deťom správnu oporu vo všetkých smeroch a navyše vám uľahčujú prácu, ktorej budete mať zo dňa na deň stále viac. Je to pohodlie a komfort v jednom, takže dlho neváhajte a zaistite si ho aj vy.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *