nedeľa - 25. februára, 2024
, Moderný učiteľ po prvýkrát v Martine

Moderný učiteľ po prvýkrát v Martine

Jeseň je už tradične časom jedného z najväčších podujatí pre aktívnych a moderných učiteľov. Tento rok sa bude konať už 11. ročník. Program Roadshow Moderný učiteľ 2015  bude plný zaujímavých vystúpení a hlavne povzbudivých slov. Tento rok plánuje navštíviť 8 miest. Po prvýkrát sa Roadshow uskutoční aj v Martine, a to 22. októbra 2015 na Strednej priemyselnej škole Martin.

Na Roadshow Moderný učiteľ 2015 si určite nájdete program, ktorý vás zaujme. Elektronická forma vedenia dokumentácie si na školách už dávnejšie našla svoje miesto. Zmena legislatívy od tohto školského roka už úplne jednoznačne garantuje rovnakú platnosť elektronickej i papierovej formy vedenia dokumentácie. Príďte si vypočuť skúsenosti zo škôl, kde počítače už takmer úplne nahradili administratívnu prácu učiteľov a riaditeľov škôl.

Pri práci s informáciami zostaneme aj v ďalšom bloku. Veľmi zaujímavé a inovatívne formy vyučovania informatickej výchovy a informatiky s počítačmi i bez nich predstaví Martin Cápay z UKF v Nitre a tvorivá učiteľka Martina Chalachánová.

Okrem toho uvidíte veľa ďalších inšpiratívnych prezentácií o tom, čo všetko sa v škole dá robiť inak, či už sa to týka písania, počítania alebo čítania. Tento rok bude zlatým klincom programu nezabudnuteľný pán Mrkvička, ktorý dokáže vziať dych nielen deťom, ale aj dospelým. Bližšie informácie o lektoroch a online formulár na prihlásenie nájdete na stránke indicia.sk.

Autor: Indicia.sk
Foto: Pixabay.com

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *